Oksana z coraz większym ciążowym brzuszkiem

2558 2558

Mel Gibson już jesienią po raz kolejny zostanie ojcem. Matką jego ósmego już dziecka, będzie jego kochanka Oksana Grigorieva.

39-letnia piosenkarka żyje jak księżniczka. Aktor dba o nią i niczego nie może jej zabraknąć. O to chyba jednak nie musi się martwić. Nawet jeśli nie będzie z Melem to alimenty jakie będzie musiał jej płacić spokojnie wystarczą na wygodne życie. Oczywiście miejmy nadzieje, że to właśnie z nią gwiazdor będzie już do końca życia.

Teraz szczęśliwa mama w spokoju oczekuje przyjścia na świat dzidziusia. TUTAJ możecie obejrzeć najnowsze zdjęcia Oksany i jej rosnącego brzuszka.

 
12 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

no to gratulacje:)

No jakby to powiedzieć.. Zapytam. Czy kogoś tutaj interesuje cotygodniowy news na temat brzucha Oksany? W ciąży jest to wiadomo, że rośnie. News powinniście zrobić dopiero wtedy, gdy Mel będzie w ciąży ;). Zresztą kim ta babka jest, żeby o Niej pisać?

no chyba można się było spodziewać bo babce w ciązy , ze będzie miała bruch ;pp !!! ale głupie

Wyglada jak krowa na tym zdjeciu, bez jaj-takie wymiona chowa sie w staniku…!

no to gratulacje:*

no to gratuluje !!! i kolejne dziecko sie urodzi 😀

stara dziwka i tyle

Fajne brzusio xD

gość, 07-09-09, 09:20 napisał(a):usta jak Angelina- ciekawe czy prawdziwe czy też robione…Widać, że robione. Usta Angeliny i każde naturalnie duże usta wyglądają inaczej- nie są takie napuchnięte i wypukłe, a usta tej Oksany wyglądają jak dwie parówki wypełnione silikonem.

Dorwała się do kabzy starego Gibsona to zaraz sobie pontony zamiast ust zrobiła!

Kim jest ta baba oprócz tego, że zaszła w ciążę ze starym zboczeńcem? Lans na brzuch – ohydna metoda autopromocji.

usta jak Angelina- ciekawe czy prawdziwe czy też robione…