Aleksandra Żebrowska doskonale odnajduje się w tematach parentingowych. Żona popularnego aktora robi to w dość nieoczywisty sposób, czym zdobywa sympatię rzeczy obserwatorek na Instagramie. Mama trzech chłopców nie stroni także od trudnych tematów.

Aleksandra Żebrowska o STRACONYCH ciążach. „Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas”

Ola Żebrowska w ciąży

Aleksandra chętnie pokazywała swoje ciało w ciąży. Postanowiła wykorzystać jedną z fotografii wykonanych w zaawansowanej ciąży, aby poruszyć ważny temat.

Na Instagramie świeżo upieczonej mamy Feliksa pojawiło się zdjęcie, na którym Aleksandra odpoczywa na kanapie z odsłoniętym ciążowym brzuszkiem. W ten sposób celebrytka chciała zwrócić uwagę na potrzebę relaksu w ciąży, który nie zawsze musi się wiązać z wyjazdami czy wizytami w SPA. Przy okazji zdradziła, że jest fanką profilu Make Life Harder.

Ola Żebrowska porównuje zdjęcia Feliksa. Ależ on urósł!

Relaks w ciąży nie zawsze musi wiązać się z planowaniem weekendu w SPA. Czasami najprzyjemniej jest poleżeć bez spodni na kanapie i pooglądać memy na @make_life_harder  – napisała  Ola.

Żebrowska wzięła udział w rozmowie dotyczącej stresu w czasie ciąży. Zaapelowała  również do przyszłych mam, aby dbały o swoje samopoczucie.

Ola Żebrowska o swoich poronieniach. „Zapytano mnie, czy chcę pochować dziecko”

Raport dotyczy stresu w ciąży – który nawet bez pandemii bardzo często towarzyszy nam w tym szczególnym czasie. Najważniejsza zasada – przyszła mamo, dbaj przede wszystkim o siebie!

Podoba wam się zaangażowanie Oli w rodzicielskie tematy?

Ola Żebrowska pokazała ciało po ciąży

Ola Żebrowska w ciąży

Ola Żebrowska/fot. Instagram/olazebrowska

Ola Żebrowska pokazała ciało po ciąży

Ola Żebrowska/fot. Instagram/olazebrowska

Aleksandra i Michał Żebrowscy na ściance

Aleksandra i Michał Żebrowscy/fot. AKPA