Aleksandra Żebrowska jakiś czas temu po raz czwarty została mamą. Razem z Michałem Żebrowskim wychowuje już trójkę synów: 2-letniego Feliksa, 9-letniego Henryka i 12-letniego Franciszka.

W lipcu 2022 na świat przyszła córeczka pary, jednak jak dotąd Żebrowscy nie zdradzili imienia dziewczynki. Jednocześnie dotychczas bardzo aktywna w mediach społecznych Ola przestała na bieżąco wrzucać nowe treści i fotki z jej życia z czwórką dzieci, za które tak pokochali ją fani.

Aleksandra Żebrowska odsłania pierś i pokazuje jak karmi dziecko

Ola Żebrowska pokazała jak wygląda jej urlop macierzyński

Teraz po 8 dniach przerwy od ostatniego posta, na którym Ola zaniepokoiła internautów i zapozowała z maską tlenową, pojawiła się ponownie powracając z rozczulająco-zabawnym „dzieciowym” contentem. W najnowszym poście podpisanym hashtagiem #urlop półprzytomna Ola Żebrowska leży w samym t-shircie w łóżku z córką przy piersi i jednym z synków obok, obrazując tym samym fanom jak ostatnio wygląda jej życie i że daleko jej do faktycznego urlopu z palmami w tle.

IG: olazebrowska

Fotka rozbawiła jej fanki, które doskonale rozumieją męczącą codzienność matki wychowującej gromadkę dzieci i podzieliły się swoimi doświadczeniami w komentarzach:

Oj tak, urlopik macierzyński to drinki z palemką i wygrzewanie się na słońcu. kto to tak nazwał?

 

Jezu, jakie to prawdziwe. Prawdziwe i najpiękniejsze. Nie obolałych piersi życzę

 

Pani Olu, to zdjęcie ma moc

 

Kto wogole wymyśli taka nazwę. Urlop ale od czego? CUDNE ZDJECIE,SAMA PRAWDA

 

Tak to właśnie ten urlop wygląda

 

Co? Urlop? Bardziej ukrop

 

Ktoś kto nazwał urlop macierzyński „urlopem” albo nigdy nie miał dzieci albo był facetem

 

Ten urlop nigdy nawet koło urlopu nie leżał…

pasekkozak