Ola Żebrowska od 2009 roku jest żoną znanego aktora, Michała Żebrowskiego. Para mieszka w Warszawie i wychowuje razem czwórkę dzieci: 12-letniego Franciszka, 9-letniego Henryka, 2-letniego Feliksa i urodzoną w lipcu 2022 roku córeczkę, której imienia jak dotąd para nie zdradziła. Ola Żebrowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie w humorystyczny i pełen dystansu do siebie sposób dzieli się z fanami swoim życiem oraz pokazuje rodzicielską codzienność z przymrużeniem oka, co rusz łamiąc tabu.

Ola Żebrowska tłumaczy się ze swoich kontrowersyjnych zdjęć. Ostatnie wywołało prawdziwą burzę!

Ola Żebrowska opublikowała nagie zdjęcie Michała Żebrowskiego. Internautka broni jego wizerunku

Jakiś czas temu Ola Żebrowska nieomal złamała również regulamin Instagrama, wrzucając na swój profil zdjęcie męża w pełnej okazałości. Na fotce Michał Żebrowski pręży muskuły prezentując nagą klatę, a strategiczne miejsce od pasa w dół zostało przysłonięte przez… kciuk Oli.

IG: olazebrowska

Aleksandra Żebrowska odsłania pierś i pokazuje jak karmi dziecko

Jak można się było spodziewać, zdjęcie wywołało niemałą burzę i choć wiele osób podeszło do fotki z dystansem, znalazły się również osoby, które nowy post na koncie Żebrowskiej zniesmaczył i zbulwersował. Jakiś czas później Ola Żebrowska udostępniła jedną z wiadomość, jaką dostała od internautki:

Pani Aleksandro, pani nie ma wstydu. I tego ze sfery intymnej życia i wstydu aby niszczyć dobre imię Pani męża. Aż cisną mi się słowa na klawiaturze, że Pani nie zasłużyła na takiego męża! Pani jest niepoważna i zdaje się totalnie nieświadoma co Pani robi swojemu mężowi (nie, nie to mam na myśli zgodnie z Pani wulgarnym, wyuzdanym poczuciem humoru).

Internautka zwróciła uwagę, że publikując tak intymne zdjęcia Żebrowskiego, Ola rujnuje jego wizerunek i karierę zawodową:

Pani doszczętnie niszczy dorobek artystyczny męża, kogoś wielkiego w świecie filmu, seriali i teatru. Aż żal, że Pani mąż nie poznał przed panią kobiety autentycznie odpowiedniej dla siebie. 4 dzieci i sam seks w głowie nie powinny być szczytem ambicji dla osoby pełniącej funkcję żony kogoś tak wielkiego pod względem zawodowym jak pan Michał Żebrowski. Niedobrze mi się robi jak przypomnę sobie inne pani pseudoironiczne, prostackie lub bardzo wulgarne żarty. Może być pani z siebie dumna.

Michał Żebrowski wrzucił NAGIE zdjęcie żony! Fani oburzeni: „NIESMACZNE”

IG: olazebrowska

W odpowiedzi Ola Żebrowska oznaczyła w relacji męża z podpisem:

Michał: jednak zdarzają się mądre komentarze w zalewie tych instagramowych bzdur!

Następnie opublikowała post, w którym siedzi na stole i czyta gazetę. W poście czytamy:

Ja przeglądająca ogłoszenia, w poszukiwaniu kobiety autentycznie odpowiedniej dla mojego Męża, która będzie godnie pełniła funkcję Jego żony, nie niszcząc przy tym doszczętnie Jego dorobku artystycznego ani dobrego imienia – a przede wszystkim, nigdy nie myślącej o seksie z Nim.

IG: olazebrowska

pasekkozak