Olga Kalicka rozstała się z ojcem dziecka, Cezarym Nowakiem. Chociaż o aktorce ostatnio było głośno za sprawą filmu „Dziewczyny z Dubaju”, to nikomu nie rzuciło się w oczy, że u jej boku nie ma już partnera.

Olga Kalicka rozstała się z ojcem dziecka? Mieli planować ślub!

Olga Kalicka rozstała się z partnerem

Wiadomość była dość dużym zaskoczeniem, ponieważ para była już po zaręczynach i raczej bliżej im było do ślubu niż rozstania, a jednak! Olga Kalicka odpowiedziała na medialne doniesienia i potwierdziła, że już nie jest z ojcem swojego 3-letniego syna Aleksa:

Kochani! ♥️ To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To, co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka – oświadczyła aktorka. 

Dodała, że na razie nie jest gotowa, aby coś więcej powiedzieć na ten temat. Poprosiła fanów o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nich sytuacji.

Olga Kalicka dopiero teraz pokazała zdjęcie po porodzie. Jej syn kończy dwa latka

Olga Kalicka w połowie stycznia 2019 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Aleksa.

Olga Kalicka o planie „Dziewczyny z Dubaju” i o macierzyństwie: „Panie w żłobku mówiły, że Aleksio jest agresywny”

Olga Kalicka Fot. Niemiec/AKPA

Olga Kalicka na ściance

Olga Kalicka/fot. AKPA