Olga Kalicka w połowie stycznia 2019 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszedł chłopiec – Aleksy. Aktorka czasem pokazuje syna w mediach społecznościowych i dzieli się niektórymi informacjami z życia prywatnego, jednak w porównaniu z wieloma celebrytkami nie jest bardzo wylewna.

Olga Kalicka dopiero teraz pokazała zdjęcie po porodzie. Jej syn kończy dwa latka

Olga Kalicka rozstała się z narzeczonym?

Teraz nawet nikt nie zauważył, że aktorka podobno rozstała się z ojcem dziecka, Cezarym Nowakiem. Chociaż o Oldze Kalickiej ostatnio było głośno za sprawą filmu „Dziewczyny z Dubaju”, to nikomu nie rzuciło się w oczy, że u jej boku nie ma już partnera.

Jak podaje serwis „Party”, zamiast planowania ślubu, jest rozstanie! Podobno ich drogi rozeszły się już kilka miesięcy temu:

Olga i Cezary nie są już razem od kilku miesięcy, ich drogi się rozeszły. Olga niechętnie dzieli się swoją prywatnością, więc szczegóły rozstania najpewniej zostawi dla siebie – powiedziała osoba z otoczenia Kalickiej.

Po profilu instagramowym Kalickiej można zauważyć, że na żadnym zdjęciu nie ma Cezarego. Pozuje tylko z synem Aleksem, a wcześniej sporadycznie gdzieś się pojawiał na Instagramie. Teraz wybrała się z synem na urlop do Zakopanego i tak samo, na każdym zdjęciu pozuje tylko z Aleksem.

Olga Kalicka opowiedziała o swojej CIĄŻY. „Moja świadomość zupełnie to wyparła”

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Premiera filmu: " Dziewczyny z Dubaju". Dody nie było, ale nie zapomniały o niej...

Olga-Kalicka fot. AKPA/Piętka Mieszko

Olga Kalicka