Najpierw świat obiegła informacja o ciąży Kylie Jenner, a teraz media donoszą, że kolejna amerykańska gwiazda spodziewa się dziecka. O kogo chodzi tym razem? O Olivię Munn. I choć o błogosławionym stanie 41-latki plotkuje się już od maja, dopiero wczoraj późnym wieczorem, jej partner oficjalnie podzielił się ze światem tą radosną nowiną.

Kylie Jenner potwierdziła CIĄŻĘ! Pokazała wzruszający filmik i duży brzuszek

Olivia Munn i John Mulaney zostaną rodzicami!

Kto jest ojcem dziecka Olivii? John Mulaney. Komik wystąpił wczoraj wieczorem w talk show „Late Night with Seth Meyers” i opowiadał o zmianach, które zaszły w jego życiu na przełomie ostatniego roku. 39-latek, który w ciągu ostatnich 365 dni zaliczył odwyk i rozwód, zdradził, że wiosną tego roku w Los Angeles poznał wyjątkową kobietę, czyli właśnie Olivię. W pewnej chwili John dodał, że para spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Zdradził również, że denerwował się, przekazując tę wiadomość. Oboje są natomiast szalenie szczęśliwi.

Dodajmy, że zarówno dla Olivii, jak i Johna będzie to pierwsze dziecko. Na ten moment nie wiadomo nic więcej na jego temat. Aktorka do tej pory ukrywała również brzuszek, więc trudno znaleźć jej fotografie w błogosławionym stanie.

Maryla Rodowicz opowiedziała o swoich ciążach w rozmowie z Lewandowską: „Nie przepadałam za dziećmi”

Kozaczek serdecznie gratuluje!

John Mulaney, fot. agencja Forum

John Mulaney, fot. agencja Forum