Olivia Wilde W KOŃCU pokazała synka! (FOTO)

5-R1 5-R1

Olivia Wilde do tej pory oszczędnie dawkowała nam zdjęcia swojego trzymiesięcznego synka, Otisa. Choć już w pierwszych godzinach po porodzie aktorka opublikowała zdjęcie nowo narodzonego, to sprytnie zasłaniała jego buźkę. Gwiazda również nie zaszyła się po porodzie w domu – często można było spotkać ją na ulicach Nowego Jorku, towarzyszył jej synek, jednak zawsze był wtulony w mamę lub spał w wózeczku, co utrudniało paparazzi zrobienie mu pierwszego portretu.

Olivia dojrzała już do tego, by pokazać światu swój największy skarb – oto na jej instagramie wylądowało zdjęcie malucha wtulonego w mamę. Niestety na zdjęciu nie widać całej buźki syna Jasona Sudeikisa.

Jednak można już śmiało powiedzieć, że Otis to słodziak.

&nbsp
Olivia Wilde W KOŃCU pokazała synka! (FOTO)

Olivia Wilde W KOŃCU pokazała synka! (FOTO)

Olivia Wilde W KOŃCU pokazała synka! (FOTO)

Olivia Wilde W KOŃCU pokazała synka! (FOTO)

Olivia Wilde W KOŃCU pokazała synka! (FOTO)

   
22 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Coś nie tak z proporcjami tułowia do nóg. I nie piszę o dziecku.

[b]gość, 19-07-14, 15:49 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 15:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 12:37 napisał(a):[/b]ona ma mongolskie korzenie czy lekki zespół dalna?Jezu, ale inteligenty komentarz!Jest coś takiego jak lekki zespół downa?? A ty posiadasz niedobór mózgu czy twoją matką jest Doda????[/quote]“posiadasz niedobór mózgu” – najpierw się naucz wysławiać porządnie a nie jak tłuk skończony a potem dyskutuj

Na poprawę humoru najlepiej czytać komentarze:) polecam

Otis to taka firma produkująca windy

Swit!!!!!

[b]gość, 19-07-14, 15:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 15:44 napisał(a):[/b]Polacy tylko krytykuja! Ludzie co WAMI jest!!!!!???? Jesteśmy biedni, nie mamy pracy, politycy nas oszukują, księża molestują a kible mamy na zewnątrz chałup. To z NAMI jest!!!!!!!!! Co się głupio pytasz?!!![/quote]gdzie ty żyjesz? bo na pewno nie w tej samej Polsce co ja 🙂 strasznie ci współczuje

[b]gość, 19-07-14, 15:44 napisał(a):[/b]Polacy tylko krytykuja! Ludzie co WAMI jest!!!!!???? zauważ, że taka maniera jest tylko na kozaczku… inne portale prezentują wyższy poziom komentarzy jak np kundelek… tam pod takim artykułem byłyby komentarze typu… ładne dziecko, zgrabna i szczęśliwa mama… a tutaj? co za mongoł itp… to chyba zależy od czytelników…widocznie na kozaczku przesiadują głównie zakompleksione nastolatki i kobiety po 30-stce bez celu i pasji w życiu…osobiście uważam, że Olivia jest cudowną mamą. Widać, że interesuje się dzieckiem, a nie tylko podrzuca niani:)

[b]gość, 19-07-14, 15:44 napisał(a):[/b]Polacy tylko krytykuja! Ludzie co WAMI jest!!!!!???? Jesteśmy biedni, nie mamy pracy, politycy nas oszukują, księża molestują a kible mamy na zewnątrz chałup. To z NAMI jest!!!!!!!!! Co się głupio pytasz?!!!

no super , ale pokazała :/

po tym kawałku buzki, można wnioskować, że podobny do ojca

Polacy tylko krytykuja! Ludzie co WAMI jest!!!!!????

[b]gość, 19-07-14, 12:37 napisał(a):[/b]ona ma mongolskie korzenie czy lekki zespół dalna?Jezu, ale inteligenty komentarz!

[b]gość, 19-07-14, 15:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 12:37 napisał(a):[/b]ona ma mongolskie korzenie czy lekki zespół dalna?Jezu, ale inteligenty komentarz!Jest coś takiego jak lekki zespół downa?? A ty posiadasz niedobór mózgu czy twoją matką jest Doda????

Ale pokazała

[b]gość, 19-07-14, 13:45 napisał(a):[/b]Brzydka jest!ty tez

Brzydka jest!

[b]gość, 19-07-14, 13:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 12:22 napisał(a):[/b]Otis. Kojaży mi się z krową. :DZ Grecją… Barzej :-)[/quote]Bo była animacja z krową Otis:)

ona ma mongolskie korzenie czy lekki zespół dalna?

[b]gość, 19-07-14, 12:22 napisał(a):[/b]Otis. Kojaży mi się z krową. :DZ Grecją… Barzej 🙂

Niewiele pokazala, zreszta takie maluszki bardzo sie zmieniaja, np rodza sie z ciemnymi wlosami pozniej sa blondynami, czy na odwtot, zmienia sie kolor oczu itd

juz po oczach widac, że podobny do ojca jak dwie kropki, zobaczycie jak podrośnie.

Otis. Kojaży mi się z krową. 😀