„Love Island. Wyspa miłości” to program randkowy typu reality show prowadzony przez Karolinę Gilon i emitowany na antenie telewizji Polsat od września 2019. Uczestnicy łączą się w pary i przez cały czas trwania programu decydują czy chcą zostać z wybraną osobą lub wejść w kolejne relacje.

Na finałową parę czeka nagroda w postaci 100.000zł, a uczestnicy mają za zadanie zdecydować, czy wybierają „miłość” czy „pieniądze”. Jeśli obydwoje wybiorą miłość nagroda jest dzielona na dwie osoby.

Program cieszy się ogromnym zainteresowaniem i dużą oglądalnością, a zwycięskie pary doczekały się wiernego grona fanów obserwujących ich w social mediach nawet po zakończeniu programu.

Marietta Fiedor się ZARĘCZYŁA! Jej nowy partner jest mega HOT

Była uczestniczka „Love Island” jest w CIĄŻY!

Jedną z uczestniczek 3. edycji „Love Island” jest Laura Sieka, która, choć w programie była stosunkowo krótko, zapewniła widzom dużą dawkę emocji. Pojawiła się w programie później niż reszta uczestników i miała za zadanie uwieść któregoś z mężczyzn. Misję wykonała śpiewająco, jednak ostatecznie program opuściła samotnie. Obecnie Laura jest modelką oraz bizneswoman, a wcześniej długo była ring girl w federacjach MMA.

Angela i Arsen z „Love Island” się rozstali: „Coś się kończy, coś zaczyna”

Teraz ku zaskoczeniu fanów Laura pochwaliła się na Instagramie, że razem z obecnym partnerem spodziewają się dziecka! Nowinę przekazała  publikując w relacji zdjęcie USG:

OMG! Była uczestniczka "Love Island" jest w CIĄŻY!

fot. Instagram: laura_sieka

Wyjawiła też, że razem z obecnym partnerem mają już wybrane imiona dla dziewczynki lub chłopca: Jaśmina lub Tymon.

Stella i Piotr z „Love Island. Wyspa miłości” się rozstali. Co się stało?

OMG! Była uczestniczka "Love Island" jest w CIĄŻY!

fot. Instagram: laura_sieka

Prócz tego celebrytka wrzuciła nowy post, w którym trzyma pozytywny test ciążowy przed smacznie śpiącym, jeszcze nieświadomym niespodzianki partnerem. Zdjęcie podpisała:

Hej Tatusiu Ja już rosnę ❤️🧸
Kocham Cię @baltazar_well

Nowina o ciąży wywołała zaskoczenie wśród fanów, głównie ze względu na krótki staż związku Laury oraz fakt, że 23-latkę z jej ukochanym dzieli duża różnica wieku.

Obydwoje wyglądają jednak na bardzo szczęśliwych. Dołączamy więc do gratulacji!