Jak poinformował portal TMZ Kanye West wziął ślub z tajemniczą kobietą! Od jakiegoś czasu raper jest widywany na mieście z pewną blondynką. Okazuje się, że to właśnie z nią odbył ceremonię, która miała na celu uczczenie ich uczucia.

Kanye West wziął ślub?!

Źródła powiązane z parą podają TMZ, że kobieta to Bianca Censori. Jego wybranka od kilku lat pracuje jako projektantka architektoniczna w firmie Yeezy. Do tej pory była brunetką, ale od niedawna zmieniła wygląd na krótką blondynkę.

Oto jak naprawdę wyglądają włosy Kim Kardashian bez doczepów i peruk

TMZ podaje, że Ye i Bianca niedawno odbyli  ceremonię ślubną. Para nie złożyła jednak jeszcze aktu małżeństwa w sądzie, ale Ye nosi obrączkę i traktuje ją jak żonę.

Kim Kardashian zalewa się łzami ujawniając szczegóły wspólnego wychowywania dzieci z Kanye Westem

Portal powołuje się także na kolejny dowód: W zeszłym miesiącu Kanye wydał nową piosenkę, zatytułowaną „Censori Overload”, która ma być „kolejnym hołd dla jego nowej kobiety”.

Chociaż tekst nie wydaje się bezpośrednio wiązać go z nią, istnieje kilka wskazówek, dlaczego chciał  tak szybkiej ceremonii ślubnej. Wiersz „A Biblia mówi:„ Nie mogę już uprawiać seksu do ślubu ” wydaje się mówić sam za siebie! – czytamy.

Anja Rubik ZNA OSOBIŚCIE Kanye Westa. Komentuje jego ostatnie wybryki!

Choć do tej pory oficjalnie nikt nie wiązał Kanye i Bianki, ostatnio byli widziani w Hotelu Waldorf Astoria w Beverly Hills. Bianca pojawiała się także na kilku imprezach, m.in. na pokazie Balenciagi w maju.

 

 

 

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Los Angeles, CA – * Forum

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Beverly Hills, CA/ Forum

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Beverly Hills, CA – Kanye West  Forum