Magdalena Boczarska to polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Jest laureatką Orła za główną rolę w filmie „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” oraz nagród Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych za pierwszoplanowe role w filmach „Różyczka” i „Piłsudski”.

Prywatnie jest związana z Mateuszem Banasiukiem, z którym ma syna Henryka. Aktorka bardzo rzadko ujawnia szczegóły ze swojego życia, raczej nie udziela wywiadów i nie pojawia się z partnerem na ściankach.

Jednak raz na jakiś czas Magdalena Boczarska zabiera głos w ważnych kwestiach – w 2020 roku po decyzji Trybunału Konstytucyjnego o zakazie aborcji aktorka wrzuciła na Instagram intymne, ciążowe zdjęcie z wpisem, w którym nie zgadza się z wyrokiem i pisze o „odbieraniu kobietom prawa decyzji”. Aktorka zaangażowała się również w sprawę uchodźców na wschodniej granicy Polski i pojechała tam udzielać pomocy humanitarnej.

Magdalena Boczarska dodała intymne zdjęcie i odniosła się do ZAKAZU aborcji. „Myślę o piekle i ogromnej tragedii czekających teraz na wiele kobiet”

OMG! Magdalena Boczarska pokazała się nago!

Teraz z kolei skusiła się na odważną, roznegliżowaną sesję zdjęciową. 43-latka wrzuciła na Instagram czarno-białe zdjęcie, na którym jest…całkowicie nago. Okazało się, że aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej do kalendarza ATM, którego motywem przewodnim w tym roku jest „ciałopozytywność„. Magdalena w podpisie do zdjęcia pokusiła się o krótki, prosty apel:

Bądźmy dobrzy dla swojego ciała.

Oczywiście fani nie mogli przejść obojętnie obok tak odważnego zdjęcia i w komentarzach posypała się lawina komplementów:

zachwycająca, piękna kobieta 

Jak się ma takie ciało! Wygląda Pani mega 

Prawdziwe dzieło sztuki

Bosko Pani tu wygląda.

Co sądzicie?

Magdalena Boczarska na okładce Vogue’a. Fani: „podobna zupełnie do nikogo”

Premiera filmu "Furioza"

Mateusz Banasiuk, Magdalena Boczarska, fot. AKPA/Piętka Mieszko

scena z: Mateusz Banasiuk, Magdalena Boczarska, fot. Filip Radwański/AKPA

Magdalena Boczarska w jeansowej kurtce

Magdalena Boczarska/fot. AKPA

magdalena-boczarska-R1

boczarska-pogrebinska-pt