Maja Hyży po wielu życiowych problemach i tragediach, w końcu może powiedzieć, że jest w pełni szczęśliwa. Ma ukochanego partnera Konrada, synów bliźniaków i 1,5-roczną córeczkę Tosię.

Chociaż szczęście zagościło u niej prawdopodobne na stałe, gwiazda początkowo niechętne dzieliła się nim publiczne, starając się trzymać swoją rodzinę i ich prywatność z dala od błysków fleszy.

Maja Hyży pokazała synów na scenie! Czy dostała zgodę Grzegorza? Chyba niekoniecznie…

OMG! Maja Hyży jest W CIĄŻY!

Tym większym zaskoczeniem okazała się informacja, że wokalistka spodziewa się kolejnego dziecka! Newsa z radosną nowiną potwierdził menadżer gwiazdy.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Maja Hyży postanowiła wszystkich zaskoczyć ciążą – przed narodzinami Tosi tajemniczo zwodziła fanów za nos, gdy w lutym 2020 roku pisała „podobno kwitnę”, a kilka miesięcy później zaprezentowała fotkę z brzuszkiem.

Gdy córeczka Mai coraz częściej zaczęła gościć na Instagramie gwiazdy, Maja Hyży została o to zapytana w wywiadzie dla Plejady, gdzie odparła, że w przeciwieństwie do swoich synów nie zamierza córki „chować”. Dodała również tajemniczo, że ma plany, choć nie sprecyzowała o co może chodzić. Czy już wtedy miała na myśli kolejną ciążę?

Jeżeli chodzi o córkę, to nie będę aż tak jej chować. Ustaliliśmy z Konradem, że nie mamy z tym problemu. Nie mówię, że będę pokazywać twarz, bo nie myślałam o tym, ale wiem, że wszyscy są ciekawi, jak dzidzia będzie wyglądała. Mam też gdzieś tam jakieś plany i zobaczymy, jak to wyjdzie. Na pewno nie będzie tak, jak z moimi chłopcami 

Maja Hyży nigdy nie ukrywała, że marzy jej się duża rodzina i w jednym z wywiadów wspominała, że Tosia nie będzie jej ostatnim dzieckiem:

Te maluszki, one tak szybko rosną, że ja nie nadążam cieszyć się tym czasem, tym roczkiem. Bo rzeczywiście ona zaraz będzie chodziła, będzie interesowała się wszystkim. Już nie będzie taką córeczką mamy, więc gdzieś tam, nie mówię nie. Aczkolwiek wiem, że już mam dużą rodzinę. Ale dzieci to jest taka pociecha, taka radość, takie szczęście. Mi się zawsze marzyło, żeby moje dzieci usiadły przy stole, ze swoim rodzeństwem, żeby ta rodzina była duża, jak mnie już zabraknie. I stąd pewnie taka potrzeba, żeby mieć jeszcze kolejne. Ja nie jestem w ogóle zmęczona Tosią, bo ona jest cały czas uśmiechnięta, zadowolona. Nic ją nie boli. Jest takim dzieckiem do rany przyłóż.

Słodka tajemnica wokalistki o spodziewaniu się kolejnej pociechy wyszła na jaw podczas prób do sylwestrowego koncertu TVP, który Maja ma otwierać swoim występem.

Na zdjęciach widać, że pod różowym sweterkiem rysuje się wyraźny, ciążowy brzuszek.

Informację w pierwszej kolejności przekazał Jastrząb Post, który poprosił o komentarz. Jak udało się ustalić, wokalistka jest już w czwartym miesiącu! Według doniesień, Maja planuje też ogłosić ciążę podczas koncertu sylwestrowego.

Zaskoczeni?

Maja Hyży zaprezentowała całą rodzinę w komplecie razem z partnerem i bliźniakami!

Maja Hyży jest W CIĄŻY!

Maja Hyży, fot. AKPA/Podlewski

Maja Hyży jest W CIĄŻY!

Maja Hyży, fot. AKPA/Podlewski

Maja Hyży jest W CIĄŻY!

Maja Hyży, fot. AKPA/Podlewski

Maja Hyży na uroczym zdjęciu z partnerem. „Myślałam że siedzi z byłym mężem!”

Maja Hyży jest W CIĄŻY!

Maja Hyży, fot. AKPA/Podlewski

Maja Hyży straciła ciążę: „Nie zapomnę dlaczego Ciebie z Nami nie ma”

Maja Hyży w białej sukience

Maja Hyży/fot. AKPA

Maja Hyży na ściance

Maja Hyży/fot. AKPA

Maja Hyży w czerwono-różowej sukience

Maja Hyży/fot. AKPA

Maja Hyży na evencie

Maja Hyży na otwarci sklepu. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Maja Hyży w czerwonej sukience

Maja Hyży/fot. AKPA