Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub w 2014 roku. Muzyk wcześniej przez długi czas był sam. Kiedy spotkał Miss Polonię, natychmiast się w niej zauroczył. Paulina w programie Agaty Młynarskiej „Agata się kręci w stylach” przyznała, że na początku związku nie było tak kolorowo, ale teraz jest niesamowicie szczęśliwa, że nie poddała się, bo obecnie ma ogromne wsparcie od męża. Mają dwójkę dzieci: 3-letni Jędrzej i 5-letnia Antonina.

Sebastian Karpiel-Bułecka jest zauroczony w innej gwieźnie 

Paulina Krupińska zdradza, że teraz Sebastian jest bardziej zaangażowanym rodzicem. „Paula, jestem kurem domowym”

Mimo że układa im się w związku i są szczęśliwi, wyszło na jaw, że Sebastian Karpiel-Bułecka jest zauroczony inna polską gwiazdą. Sama Paulina zdradziła, że kiedy jest rozmowa o Basi, Sebastian podkreśla: „Jest piękna, mądra i wszechstronna”„. 

Z pozoru zwykłe zdjęcie, a wywołało BURZĘ! Za co oberwała Krupińska?

W tygodniku „Na żywo” czytamy, że Sebastian i Basia poznali się na festiwalu w Opolu w 2015 roku i dobrze się dogadywali:

Doskonale to pamiętam. Oboje szalenie profesjonalni. Sebastian, uosobienie spokoju, był bardzo szarmancki wobec Basi, która jest ekspresyjna. Pięknie się uzupełniali i widać było, że się lubią, pozytywnie iskrzy między nimi, ale oni mają zasady. Chociaż gdyby byli wówczas wolni, kto wie, jak mogłoby się to skończyć… – zdradza informator „Na żywo”.

Paulina Krupińska o OPERACJACH PLASTYCZNYCH. Poprawiała swoją urodę

Paulina Krupińska-Karpiel, Sebastian Karpiel-Bułecka Fot. Baranowski/AKPA

Sebastian Karpiel-Bułecka

Zakopower, Sebastian Karpiel-Bułecka, Rafał Podlewski Fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Barbara Kurdej-Szatan, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na telekamerach

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan/fot. AKPA