OMG! Zobaczcie, gdzie Agnieszka Chylińska zrobiła sobie nowy TATUAŻ (Instagram)
Agnieszka Chylińska (42 l.) od zawsze miała odważny, rockowy wizerunek. Zaliczyła jedynie krótki epizod, gdy próbowała wyglądać bardziej grzecznie i kobieco, ale powróciła do podartych spodni, ciężkich butów i zrobiła irokeza.
Wow! Nie widzieliście jeszcze Agnieszki Chylińskiej w tak SEKSOWNYM wydaniu
Wokalistka pokazała na Instagramie, że zdecydowała się na nowy tatuaż. Zrobiła go na głowie, co nie wszystkim fanom się spodobało.
Oj, nie… Tylko nie na głowie….
Teraz robi a za chwilę usunie. Ale brawo za odwagę w tym miejscu.
Aga 🙁 dlaczego tam ?! Jesteś taka piękna bez nich…
Inni podziwiają.
Szalona! 😍😍
Odważnie, tak trzeba żyć 😀🔥❤
Wychudzona Chylińska z DŁUGIMI włosami i dziwną grzywką (Instagram)
A wam jak się podoba nowy tatuaż Agnieszki?
Jej ciało, jej sprawa.
Typowa małpa.
Do tej niżej: puknijj się, bo masz nie po kolei
Pier.olnieta cpunka
I jak skom.entowac to niszczenie wlasnego ciala, oszpecanie? Ona jest ewidentnie zakompleksiona i niedowartosciowana. Ale to jej sprawa.
Chylińska coraz bardziej opętana aż szkoda tych jej dzieciaków których dość sporo naprodukowala, a teraz nie może dla nich racjonalnie świecić przykładem. Niby dobrze, że przynajmniej nie muszą jej oglądać w gazetkach w całej okazałości jak niektóre dzieciaki, ale za to strach się bać kiedy wyskoczą z newsem, że samolubnie zostawiła swoje dzieci coś tam przedawkowujac skoro tak lubi sobie dogadzać spełniając głupie zachcianki.
Myślałam że wyrosła.
JEST MOC!!!! I BRAWO ZA ODWAGĘ!! SUPERRR!
Agnieszka wygladasz koszmarnie w tych tatuazach wes wszystkie usn bo masakrycznie wygladasz
Nie lubię tatuaży, zwłaszcza u kobiet, których ciało same w sobie jest piękne, ale jej życie jej sprawa.
Nigdy nie była sobą.Zaraz wroci do różowych szpilek jak jej kaza.Jest produktem
Super wygląda też bym chciała taki tatuaż ale kasy szkoda
Agnieszka jest i zawsze będzie sobą! Jest bardzo dobra matka a to się liczy A to co robi to jest jej sprawa ! Nikogo tym nie krzywdzi !
Za duzo juz tego
Coś się z tą kobietą dzieje niedobrego niestety. Martwię się o Agnieszkę.