Ilona Ostrowska, znana publiczności jaki Lucy z serialu Ranczo, to artystka, która nie boi się wyzwań. Wzięła udział w programie Agent Gwiazdy, pełnym ekstremalnych zadań. Okazuje się, że sceny topless raczej również nie byłby jej straszne. Świadczy o tym zdjęcie, które wstawiła na Instagrama z okazji Dnia Kobiet.

Peja wściekły na Benjamina – kto odpadł w 3. odcinku Agent gwiazdy?

Na fotografii Ostrowska odpoczywa przy brzegu basenu… zupełnie nago. Sutki i krocze aktorki zasłonięte są jedynie serduszkami i małymi kwiatkami.

y❤#Zycze Nam Siły💡💡💡#żebyśmy o sobie stanowiły ,mówiły głośno i wyraźnie o swoich potrzebach💪#spełniały swoje marzenia,dbały o siebie ,wydawały hajs😂😂😂 🍀i”…. nie zapominały o swoich piersiach …..

– podpisała fotografię.

Fani uważają, że tego typu kobiecy manifest to zdecydowanie za dużo:

– Takie zdjęcie to już przesada. Tym bardziej jak jest się matka.

– Lubiłam panią jako aktorkę ale teraz… Wrzucić swoje nagie zdjęcie do Internetu, żeby obejrzało je milion osób? Naprawdę, strasznie to słabe i… dziwnie do pani mi nie pasuje. Pozdrawiam

Anna Lucińska zdradziła, kto NIE jest agentem!

Uważacie, że wrzucanie nagich fotek do Internetu nie przystoi popularnej aktorce? A może powinna – jak prosił jeden z fanów – pokazać się bez serduszek i kwiatuszków?