Marzeniem prawie każdej dziewczyny jest poznanie bogatego mężczyzny i żyć jak w bajce. Tym bardziej w dzisiejszych czasach pożądane jest pokazanie się w drogim samochodzie, czy pochwalenie się fotkami z wakacji na Instagramie. To wszystko zapewniał Simon Leviev – kobietom poznanym na Tinderze.

Dziewczyna, która brutalnie zabiła swoją randkę z Tindera dostała dożywocie

„Oszust z Tindera” – Netflix

Na Netflixie właśnie pojawił się dokument „Oszust z Tindera„. Przedstawia historię Cecilie, która miała już za sobą setki randek z Tindera i wie, ” jak to się je”. Pewnego dnia trafiła na matcha od 28-letniego Simona Levieva. Po zdjęciach można było wywnioskować, że mężczyzna opływa bogactwie, więc jak nie skorzystać z takiej szansy?

Szybko się odezwał. Na jego zaproszenie pojechała do luksusowego hotelu w Oslo i niemal zemdlała, gdy wyszedł z windy. Wyglądał dokładnie tak, jak na zdjęciach. W oczy rzucała się jego nieco egzotyczna uroda, nienaganny styl i błysk w oczach, od którego miękną kolana – mówiła Cecilie.

Po czasie okazało się, że mężczyzna wyłudzał pieniądze od kobiet. Mówił im, że jego życie jest w niebezpieczeństwie albo został napadnięty, wtedy partnerki zapożyczały się w kilku bankach. W sumie wyłudził kilkadziesiąt milionów!

Największy penis w Hollywood wraca na Netflixa

Ofiary Simona Leviev wspólnymi siłami próbowały rozprawić się z „Oszustem z Tindera”, co wszystko jest przedstawione w dokumencie Nteflixa. Kilkanaście kobiet nadal spłaca po nim długi. Po tym wszystkim mężczyzna został skazany jedynie na 5 miesięcy więzienia.

Simon Leviev po odbyciu kary wrócił do normalnego życia i założył stronę doradztwa finansowego. Teraz chwali się nową dziewczyną-modelką. O „Oszuście z Tindera” jest głośno prawie na całym świecie. Mężczyzna nie mając wyjścia, zabrał głoś na swoim Instagramie.

Dziękuję wam wszystkim za wsparcie. Opowiem moją wersję wydarzeń w ciągu kilku dni, kiedy obmyślę najlepszy i pełen szacunku sposób wyjaśnienia sytuacji, dla dobra zaangażowanych w nią osób i mnie samego. Do tego czasu, proszę o otwartość umysłu i serc – czytamy.

Film Blanki Lipińskiej wyprodukuje NETFLIX! Michele Morrone już na planie