Sean „Diddy” Combs ma więcej dzieci niż pseudonimów. Raper, autor tekstów i dyrektor muzyczny dzieli sześcioro dzieci z trzema różnymi kobietami, chociaż nigdy nie był żonaty.

Seksowne Kim, Kylie i Khloe na urodzinach P. Diddy’ego i TEN UŚCISK między Kanye i Jayem Z

P.Diddy ma sześcioro dzieci

Sam Diddy był wychowywany przez samotną matkę po tym, jak jego ojciec został zamordowany w 1974 roku. Dorastał i udowodnił, że jest wyjątkowym studentem i liderem na Howard University, gdzie studiował administrację biznesu, zanim porzucił karierę w wytwórni płytowej Uptown Records na początku lat 90.

Od tego czasu 52-letni Diddy wydał sześć albumów studyjnych; założył własną wytwórnię płytową Bad Boy Records; pomógł rozpocząć kariery Mary J. Blige i Mariah Carey; i wystąpił w kilkudziesięciu filmach.

Demi Moore wyznaje, że DLATEGO nigdy nie zetnie już włosów

Potentat hip-hopowy przez lata miał wiele pseudonimów – w tym Puffy, P. Diddy i Puff Daddy i wychował sześcioro dzieci. Ma trzech synów: 31-letniego Quincy’ego z modelką Kim Porter, 29-letniego Justina ze stylistką Misą Hylton, 28-letniego Christiana  i trzy córki: Jessie i D’Lila, są młodszymi siostrami Chance. Całą trójkę dzieli z bizneswoman Sarah Chapman, która od lat przyjaźniła się z Diddy’m, chociaż para nigdy otwarcie się nie spotykała.

Vin Diesel świętuje 55. urodziny z TĄ 76-letnią laureatką Oscara

Choć jego dzieci nie są znane szerszej publiczności, to fotoreporterzy przyłapali je jak szli na urodziny swojej  siostry, która właśnie skończyła 16 lat. Chance otrzymała w prezencie najnowszego Range Rovera.

Fajna rodzinka?

King Combs

Fot. King Combs, Credit line: GIO/ROGER / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Justin Dior Combs

Justin Dior Combs, Credit line: GIO/ROGER / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

D’Lila Star Combs i Jessie James Combs

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Credit line: GIO/ROGER / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Credit line: GIO/ROGER / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* redit line: GIO/ROGER / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE*  Credit line: HEDO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – no, Pictured: Sean Combs, P Diddy, Janice Combs, Credit line: GIO/ROGER / BACKGRID / Backgrid USA / Forum