Pierwszy sezon tego programu okazał się strzałem w dziesiątkę. Okazało się, że nie tylko Joanna Krupa osiągnęła sukces w Los Angeles. Polek z milionami na koncie jest znacznie więcej.

Właśnie ruszył drugi sezon Żon Hollywood. Nie zobaczymy już byłego króliczka Playboya Izabelli St. James i producentki/aktorki filmowej, koleżanki Dawida Wolińskiego, Kasi Wołejno. Pojawią się za to nowe twarze.

IWONA BURNAT

Rodzina: w związku z Reggiem, hinduskim wokalistą
Pochodzenie: rodzice pochodzą z Tarnowa, Iwona urodziła się w Chicago
Zawód: właścicielka firm świadczących usługi dla psów

To ona dba o kreacje i wygląd psich pupili gwiazd Hollywood. A jej dwie sławne pociechy Toby i Pucci, ulubieńcy gwiazd, są chodzącą po czerwonych dywanach reklamą jej biznesu. Razem z partnerem, znanym hinduskim wokalistą Reggiem Benjaminem, tworzą barwną parę w przemyśle rozrywkowym w Los Angeles.

HELENA KOLODZIEY

Rodzina: mąż Stanley Kolodziey, syn Philip, wnuczka Audrey
Pochodzenie: wychowana w Warszawie.
Zawód: właścicielka firmy

Założycielka światowego imperium, opartego na rodzinnej tradycji. Promotorka polskiej kultury w Stanach Zjednoczonych, uhonorowana odznaczeniem otrzymanym z rąk samego prezydenta. Wulkan energii. Towarzyska i charyzmatyczna bizneswoman. Kolekcjonerka wartościowych przedmiotów, miłośniczka oraz wielbicielka luksusu w każdej postaci.

MAŁGOSIA MIGDAŁ

Rodzina: córka Ania, partner Jurek
Pochodzenie: Gdańsk Oliwa
Zawód: architekt wnętrz

Kobieta sukcesu i wielu talentów. Znana projektantka wnętrz, realizująca zlecenia dla zamożnych klientów w Stanach Zjednoczonych. Ciągle rozwija swój biznes. Szczęśliwa mama i niezmiennie od 20 lat zakochana w jednym mężczyźnie – Jurku. Uwielbia podróże, które stanowią dla niej inspirację w pracy zawodowej.

HELENA DEEDS

Rodzina: syn z poprzedniego małżeństwa – 16-letni Nicholas; narzeczony – Rodrigo
Pochodzi z: Wrocławia
Zawód: agentka nieruchomości

Z obecnym partnerem – Rodrigo, Helena zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych posiadłości. Rodrigo jest jednym z najbardziej cenionych agentów w Los Angeles. Dzięki niebywałemu czarowi i odrobinie ekscentryczności, potrafi zjednać sobie wielu znamienitych klientów, którym sprzedaje najdroższe rezydencje w Malibu. Zresztą sami mieszkają w jednej z takich nieziemsko pięknych willi w Malibu.

EVA HALINA RICH

Rodzina: mąż Chris i 11-letnie bliźniaczki Lily i Daisy
Pochodzi z: Warszawy
Zawód: malarka, modelka, aktorka

W 1985 roku zgłosiła się do udziału w konkursie Miss Polonia. Przyznano jej wówczas tytuł Miss Foto`85. Nie zdobyła jednak korony Miss, ponieważ była to, jak twierdzi, kara za jej wcześniejsze nagie artystyczne sesje zdjęciowe. Po przygodzie z Miss Polonia, wyjechała do Norwegii, gdzie kontynuowała pracę jako modelka. Następnie przeniosła się do Włoch, a później do Niemiec, gdzie nadal pracowała w fotomodelingu. Ponieważ świetnie radziła sobie jako modelka, postanowiła spróbować swoich sił w Stanach Zjednoczonych. Zaczęła od podpisania bardzo intratnego 7-letniego kontraktu z marką Coors i przeprowadzki z Miami do Los Angeles.

KINGA KORTA
Rodzina: mąż Chet
Pochodzi z: Krakowa
Zawód: hodowca psów, projektuje i sprzedaje ekskluzywną biżuterię

Kinga urodziła się w zwyczajnej polskiej rodzinie. Swoim świetnym wyglądem zwróciła na siebie uwagę pewnego Brytyjczyka, który zaproponował jej pracę w Anglii. Po przyjeździe do Londynu zaczęła karierę modelki i zakochała się w mężczyźnie, który wypatrzył ją w Polsce. Po powrocie do kraju otworzyła sieć kwiaciarni oraz firmę zajmującą się projektowaniem kompozycji kwiatowych dla zamożnych klientów, hoteli, firm etc. Kiedy po kilku latach firma osiągnęła sukces, Kinga postanowiła ją sprzedać – i to z dużym zyskiem. Nadal również pracowała jako modelka. Jedno ze zleceń, które otrzymała było w Tajlandii. Tam poznała swojego przyszłego męża – Cheta – biznesmena z Los Angeles.

Będziecie oglądali?

Oto wszystkie bohaterki 2. sezonu Żon Hollywood (FOTO)

Oto wszystkie bohaterki 2. sezonu Żon Hollywood (FOTO)

Oto wszystkie bohaterki 2. sezonu Żon Hollywood (FOTO)

Oto wszystkie bohaterki 2. sezonu Żon Hollywood (FOTO)

Oto wszystkie bohaterki 2. sezonu Żon Hollywood (FOTO)

Oto wszystkie bohaterki 2. sezonu Żon Hollywood (FOTO)

Oto wszystkie bohaterki 2. sezonu Żon Hollywood (FOTO)