Otylia Jędrzejczak zdradziła kilka sekretów o swojej ciąży!
Otylia Jędrzejczak (33 l.) kilka tygodni temu ogłosiła, że jest w ciąży.
Zobacz też: Otylia Jędrzejczak jest w ciąży! Zobacz wyjątkowe zdjęcie (FOTO)
Z tego powodu udzieliła pierwszego wywiadu w programie Dzień Dobry TVN. W rozmowie powiedziała, że:
Na pewno będę brała urlop. W tym urlopie na pewno nie zaprzestanę różnych działań, bo mamy od września do grudnia Otylia Swim Tour […]. Natomiast na uczelni na pewno będę potrzebowała urlopu, który przeznaczę na doktorat.
Ponadto wyznała, że:
Sport mnie tego nauczył, żeby umieć uszeregować rzeczy. Ja jestem świadoma tego, że te pierwsze miesiące będę musiała poświęcić dziecku. Jestem tego w 100% świadoma. Ja wychodzę z założenia, że im więcej się od dziecka ty nauczysz, a dziecko od ciebie, tym dłużej to przetrzymujesz na lata. Tego mnie nauczyli moi rodzice, z którymi mam cudowny kontakt.
Niestety nie chciała zdradzić płci swojego dziecka, ponieważ nie chciała “zapeszać”:
Ja znam przypadki, kiedy już się znało, a potem się okazywało, co innego. Dlatego ja wychodzę z założenia, że to będzie cudowna niespodzianka. Ja już znam oczywiście.
Co ciekawe, prowadząca Anna Kalczyńska zapytała pływaczkę o to, czy poród będzie odbywał się… w wodzie. Otylia odpowiedziała wtedy:
Nie myślałam o porodzie w wodzie. Nie zastanawiałam się nad tym. Tak, jak powiedziałam, mam etapami poukładane pewne rzeczy. Temat porodu jeszcze jest odległy.
Zobacz też: CHCECIE ZOBACZYĆ PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY OTYLII JĘDRZEJCZAK?
Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne wiadomości!



Zabojczyni
Czy syn otrzyma imię Szymon???
Że ona może spać spokojnie i udawać, że nic się nie stało. Niestety, ale z twarzy fałszywa i tępa. Czy ona ma w ogóle fanów? Czy morderczyni może mieć fanów?
No tak ona ma swoje życie a jej brat? Odebrała mu możliwość bycia ojcem i cieszenia się życiem tak po prostu. Ciekawe jak jej rodzice reagują na to żałosne udawanie ,,bycia spełnioną perfekcjonistką”. Ona będzie miała dziecko a im dziecko odebrano.
Ciocia Klocia bez szyi. Jak larwa
[b]gość, 19-01-17, 17:23 napisał(a):[/b]Dla mnie zawsze Pani Otylia będzie morderca. Człowiekiem, który uniknął odpowiedzialności karnej za zabicie własnego brata z jej własnej winy i głupoty. Zabiła to dziecko i tylko dzięki swojej tak zwanej popularności umknęła karty. Mam nadzieję, że ja to jeszcze dopadnie bo nie wierzyłem nigdy w te ściemy o jej terapiach i wielkim dramacie. Wyłgała się z umyślne zabrania życia braciszkowiTeż tak sądzę.
Infantylna baba. Owszem była świetną pływaczką, ale to było kiedyś i nic poza tym sobą nie prezentuje. Jak każda celebrytka, w głowie tylko pustka aż wiatr piszczy.
[b]gość, 19-01-17, 16:46 napisał(a):[/b]Irytuje mnie jej wygląd. Ale miło popatrzeć na kogoś brzydszego. Wiem, wredna jestem i dziś sprawia mi to przyjemnosc🤗😤Przybij piątke 😉
Niestety nie darze jej sympatią. Dla mnie jest zarozumiała i wyniosła. Podczas wywiadu, o którym mowa ciągle powtarzała, ze chce być mistrzem życia i że jest perfekcjonistka… jaki brak pokory i arogancja.
sztuczny uśmiech
Ta pani doktorat? Phi! To jest chyba żart, ona nie potrafi nawet zdania poprawnie złożyć. Nie zapomnę, gdy w akcie desperacji próbowała dostać się do Parlamentu Europejskiego. Poziom ignorancji w wywiadach np. o Protokole z Kioto tak ważnym z punktu widzenia UE i jej żenująca odpowiedź…Porażka. Nieciekawy epizod ze śmiercią brata i próba udawania jakie to ma wspaniałe nowe życie i te nowe projekty! Ahahaha kogo ona chce oszukać. Ale do przodu pani Otyli najwyżej co do brat przekręci się w grobie.
taka brzydka i nie kumata dziołcha
33lata a wyglada grubo po 50 tce
Staram się zawsze myślec pozytywnie o urodzie kobiet, ale strasznie ma denerwującą tą urodę i mowę, taka mało na dodatek kumata..Raz ją widziałam w programie Ostre cięcie i udawała tam znawczynię stylu i o mały włos a nie dała by rekomendacji. No cóż, ale przaśnej babie trudno coś na łepetynie wymyślic,a tym bardziej, że ma pięc włosów na krzyż!
Pozazdroscila lewej i o swej ciazy gada
[b]gość, 19-01-17, 16:18 napisał(a):[/b]To samo pomyslalam i zaznaczyc, ze Otylia odniosla o wiele wieksze sukcesy niz Lewandowska, a tamta nie tylko z lodowki ale i z kibla i z sini wyskakuje koltun jeden.[quote][b]gość, 19-01-17, 14:44 napisał(a):[/b]No i da sie byc w ciazy i nie wyskakiwac z lodowki? Lewandowska ucz sie od Otylii!!![/quote]Średnio jakaś Otylia mnie interesuje jak i innych, także jak widać pewnie dlatego nikt o niej nienpisze
Dla mnie zawsze Pani Otylia będzie morderca. Człowiekiem, który uniknął odpowiedzialności karnej za zabicie własnego brata z jej własnej winy i głupoty. Zabiła to dziecko i tylko dzięki swojej tak zwanej popularności umknęła karty. Mam nadzieję, że ja to jeszcze dopadnie bo nie wierzyłem nigdy w te ściemy o jej terapiach i wielkim dramacie. Wyłgała się z umyślne zabrania życia braciszkowi
Irytuje mnie jej wygląd. Ale miło popatrzeć na kogoś brzydszego. Wiem, wredna jestem i dziś sprawia mi to przyjemnosc🤗😤
To samo pomyslalam i zaznaczyc, ze Otylia odniosla o wiele wieksze sukcesy niz Lewandowska, a tamta nie tylko z lodowki ale i z kibla i z sini wyskakuje koltun jeden.[b]gość, 19-01-17, 14:44 napisał(a):[/b]No i da sie byc w ciazy i nie wyskakiwac z lodowki? Lewandowska ucz sie od Otylii!!!
Strasznie przaśna
Nie życzę jej źle, niech żyje i będzie szczęśliwa – ale pozostał mi ten niesmak, po tym jak usiłowała udowodnić, żę to nie ona spowodowała śmierć brata. Nie wiem czy jej to pomogło w ogarnięciu się? Po co jej to było – zamiast wziąć temat na klatę i trochę też uhonorować tym brata to niegodnie się wiła.
Tala brzydka a ma faceta
Jeśli ona juz zna płeć to dla kogo bedzie to cudowna niespodzianka? Dla fanów? ;D
No i da sie byc w ciazy i nie wyskakiwac z lodowki? Lewandowska ucz sie od Otylii!!!