Gdzie jest i co dzieje się z Kate Middleton? To pytanie od dwóch miesięcy zadają sobie fani rodziny królewskiej. Wszystko dlatego, że monarchini po planowanym zabiegu brzucha dochodzi do zdrowia z dala od mediów, a Pałac nabrał wody w usta. Pytania się mnożą, a odpowiedzi brak. Choć być może już dziś wieczorem sytuacja ulegnie zmianie, bo jeśli wierzyć doniesieniem zagranicznych mediów, BBC ma przekazać oficjalny komunikat royalsów.

Pierwszy od miesięcy prawdziwy dowód, że księżna Kate żyje. Na wideo widać Kate czy jej sobowtóra?

BBC przekaże oficjalny komunikat Pałacu Kensington w sprawie Kate Middleton?

Czwarta ciąża, śmiertelna choroba, załamanie psychiczne, a nawet i rozwód. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej prześcigają się w tworzeniu spiskowych teorii na temat stanu Kate Middleton. Pałac Kensington nie komentuje jednak tych doniesień. Jedyne informacje, które do tej pory podał to te o hospitalizacji księżnej i rekonwalescencji, która ma potrwać przynajmniej do Wielkanocy.

Niemniej zagraniczne media donoszą, że rzecznicy książęcej pary zaczynają ulegać presji, a co za tym idzie, planują wydać oficjalny komunikat w stacji BBC. Kiedy? Dziś wieczorem.

Co jest powodem tajemniczego zniknięcia Księżnej Kate?

Stacja miała podobno otrzymać już pewne informacje w weekend. Czy przedstawiciele kanału udzielają jakiś komentarzy? Niestety nie.

Temat bliżej zbadał magazyn People. Jego dziennikarze – mimo braku odpowiedzi ze strony Pałacu i BBC – sadzą jednak, że plotki są całkowicie bezpodstawne. Dlaczego? Nie wierzą, że jakiekolwiek media z tak dużym wyprzedzeniem miałyby znać plany rodziny królewskiej.

A jak będzie naprawdę? Cóż, dowiemy się pewnie w ciągu kilku najbliższych godzin.

Kate Middleton majstrowała przy zdjęciach już wcześniej?! Jest komentarz agencji fotograficznej

Credit line: Stephen Lock / Zuma Press / Forum

Kate Middleton, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum