Pamela Anderson podpisała nową umowę modelingową z marką Pandora, prezentując swoje naturalne piękno i trzy nowe linie biżuterii z diamentami produkowanymi w laboratorium.

Pamela Anderson w nowej kampanii Panda

Była gwiazda serialu „Baywatch”, 56-letnia Pamela, lśni na zdjęciach, na których pozuje w białym garniturze i kremowej jedwabnej bluzce, niemal bez makijażu, promując najnowsze dzieła tego jubilera, które zostały wprowadzone na rynek w czwartek.

„W życiu raz nigdy nie wystarczy” – mówi Anderson, prezentując swoje błyszczącą biżuterię w reklamie, w której pojawił się także dyrektor kreatywny magazynu Vogue, Grace Coddington, oraz modelka Precious Lee, i wiele innych.

Pamela Anderson wyjawia, dlaczego zrezygnowała z makijażu

Autorka książki „Love, Pamela” ma na oczach delikatny cień brązowej cieni do powiek i brzoskwiniową szminkę w ramach kampanii „Diamenty dla Wszystkich” Pandora, która ma na celu podkreślenie, że kobiety nie muszą zachowywać biżuterii z diamentami tylko na wyjątkowe okazje. Na zdjęciach ukazuje się w kilku bransoletkach  (1550 dolarów) w wersjach złotych i białych, wraz z czterema pierścionkami diamentowymi, w tym złoconym pierścionkiem (1650 dolarów), który pasuje do jej bransoletek.

„Cieszę się, że to diamenty hodowane w laboratorium, a wiedza, że biżuteria jest wykonana z recyklingowanego srebra i złota, sprawia, że czuję się dobrze, nosząc ją” – powiedziała Anderson w oświadczeniu. „To jest właściwie bardziej radykalny, trochę spektakularny ruch”. Pandora podzieliła się swoją ekscytacją związaną z nową twarzą marki na Instagramie w środę, pisząc: „Ikona. Legenda. Błysk. Jesteśmy ogromnie podekscytowani przedstawieniem wiecznie promiennej @pamelaanderson dla Pandora Lab-Grown Diamonds! 🤩” „✨” – skomentowała Anderson post, podczas gdy fanka napisała: „Pamela to ikona i doskonała ambasadorka marki Pandora 👏”.

„Intrygująca nowa kolekcja, a Pamela wygląda przepięknie w tej kampanii!! 💖” – dodał inny użytkownik Instagrama.

W końcu! Pamela Anderson sprzedaje swoje kostiumy kąpielowe

Reklamy Pandora nie są pierwszym razem w ostatnim czasie, kiedy ta piękność porzuciła swój znany sexy styl na rzecz bardziej delikatnego wyglądu. W zeszłym tygodniu gwiazda podzieliła się selfie bez makijażu, które podkreśliło jej piegi, po tym jak wyjawiła powód, dla którego przestała nosić makijaż.

„Po prostu czułam, że bez Alexis, to dla mnie lepiej, żeby nie używać makijażu” – powiedziała Anderson w rozmowie z Elle, odnosząc się do swojej zmarłej w 2019 roku wizażystki, Alexis Vogel, która zmarła na raka piersi.

Od tego czasu hollywoodzka blondynka cieszy się naturalnym wyglądem, nazywając tę zmianę „wyzwoleniem, zabawą i trochę buntem”.

Forum

Forum

Malibu, CA – Forum