Angus T. Jones (29 l.) to gwiazdor kultowego serialu „Dwóch i Pół”, w którym przez lata grał u boku Charliego Sheena i Jona Cryera. Przez lata też był jednym z najlepiej zarabiających dzieciaków w Hollywood. Teraz, gdy został sfotografowany przez paparazzi w Los Angeles, okazuje się, że zmienił się całkowicie, co zaniepokoiło internautów. Ci od razu uderzyli do sekcji komentarzy, „Stary co się z tobą stało?”.

Córka Charliego Sheena „sprzedaje ciało w internecie”

Aktor, który przez prawie 10 lat grał postać Jake’a Harpera ukrywa twarz za brodą, a jego sylwetka nie wygląda na najzdrowszą. Niedawno Angus T. Jones był widziany w okolicy swojego domu, kiedy chodził boso po ulicy, bez jasno określnego celu.

W 2012 roku Angus T. Jones trafił na pierwsze strony gazet, kiedy nagle ogłosił swoje odejście z popularnego sitcomu w 10-minutowym wideo, w którym swoją decyzję przypisywał, „odnalezieniu Boga”.

Aktor nawrócony przez Boga

Aktor nazwał także serial telewizyjny „Dwóch i Pół” – „brudem” i namawiał widzów do zaprzestania oglądania. Jones uznał, że serial jest sprośny i nieodpowiedni, „Jeśli oglądasz „Dwóch i pół”, przestań oglądać „Dwóch i pół”, powiedział YouTube w opublikowanym przez chrześcijańską grupę Forerunner Chronicles.

Charlie Sheen powraca! Zły chłopiec Hollywood ma nowy serial

Jestem w „Dwóch i pół” i nie chcę w nim być. Proszę, przestańcie to oglądać i zapełniać sobie głowę brudem. Ludzie mówią, że to tylko rozrywka. Poszukaj informacji na temat wpływu telewizji na swój mózg, a obiecuję, że podejmiesz decyzję, jeśli chodzi o telewizję, zwłaszcza to, co oglądasz, mówił ówcześnie Angus T. Jones.