James Van Der Beek, to 45-letni aktor, który znany jest przede wszystkim z kultowego serialu „Jezioro Marzeń”, w którym grał u boku Katie Holmes i Joshuy Jacksona. On i jego żona Kimberly prowadzą bardzo rodzinne życie ze swoją… 6 (!) dzieci.

James Van Der Beek i kontynuacja „Jeziora Marzeń”

Ośmioosobowa rodzina już rozpoczęła obchody Halloween i pojechała w tym tygodniu na festiwal Pumpkin Nights w Teksasie. James Van Der Beek udokumentował rodzinny wypad, dzieląc się słodkimi zdjęciami na swoim Instagramie.

James i Kimberly pozowali z sześciorgiem dzieci: 4-letnią córką Gwendolyn, 6-letnią Emilią, 8-letnią Annabel i 12-letnią Olivią oraz synami Joshuą (10 l.) i Jeremiah (12 miesięcy).

James Van Der Beek i jego 6-tka dzieci

#Halloween oczami dziecka sprawiło, że ostatniej nocy poczułem się SUPER emocjonalnie. jestem na granicy płaczu, że moje dzieci są jeszcze na tyle młode, że mogą być oczarowane światłami i dyniami […] Ale pośród tak wielu planów i wysiłków, aby zbudować solidną przyszłość dla moich dzieci, to #jackolanterns i upiorna muzyka sprawiły, że przypomniało mi, że nic nie jest ważniejsze niż czas z dziećmi, napisał.

Pierwsza miłość odwiedziła Katie Holmes

Od czas „Jeziora Marzeń” James Van Der Beek wciąż pojawia się w telewizji i kinie. Można nawet powiedzieć, że jest bardzo zapracowany. Jego profil na Imdb.com jest zapchany wieloma pozycjami z każdego roku od 1993 do dziś.

Często też gra samego siebie w zabawnych „cameos” w znanych filmach i serialach. Oprócz tego aktor pojawił się w takich tytułach jak, „Współczesna rodzina”, „Jak poznałem waszą matkę”, w seriach z cyklu „Prawo i Porządek”, „POSE”, czy „Pogoda na miłość”.