Są tu jeszcze osoby, które pamiętają zespół Limp Bizkit? Dwie dekady temu grał takie rapcore’owe hity jak „Rollin”, czy „My Generation”. Zespół z Fredem Durstem jako liderem zdobył wiele nagród i wyróżnień, w tym statuetki Billboard Awards, MTV, VH1, czy 2 nominacje do nagród Grammy. Jednak od lat Limp Bizkit siedzi w niszy, lata mainstreamowej chwały są już za nimi.

Jak teraz wygląda Fred Durst?

Matt Damon pierwszy raz o związku Bena i Jennifer

Jednak teraz zespół, a raczej jego główny wokal właśnie dał światu powód, by o sobie przypomnieć. Fred Durst zadebiutował właśnie swój nowy look. Na Instagrama wrzucił swoje zdjęcie, na którym wygląda nie do poznania. 

50-letni frontman Limp Bizkit zrezygnował ze swojego looku, który był natychmiast rozpoznawalny. Krótkie włosy i czapeczka z daszkiem do tyłu.  Teraz Fred Durst stawia na naturalnie siwe włosy i wąsy, które kojarzą się z amerykańskimi kierowcami TIR-ów.

Fani szybko zareagowali. Pod zdjęciem posypały się komentarze. Niektórzy porównywali jego wygląd do aktora Davida Spade’a, muzyka Jona Bon Jovi, wrestlera Hulka Hogana, a nawet aktora Richarda Gere. Na wiele komentarzy Fred Durst odpowiadał osobiście, niektóre były zabawne, niektóre zgryźliwe.

Gwiazdor „Prison Break” wyznał, że ma autyzm

Obecnie muzycy z Limp Bizkit pracują nad długo oczekiwanym 6. albumem studyjnym, „Stampede of the Disco Elephants”, który tworzy się od… 2011 roku.

Gitarzysta zespołu, Wes Borland, pojawił się ostatnio w podkaście Drinks With Johnny i mówił o tym, jak Durst był głównym powodem opóźnienia projektu, „Fred [Durst] był ciągle niezadowolony z tego, gdzie jak wygląda całość i w którą stronę idziemy artystycznie”.

 

Fred Durst of Limp Bizkit Fot. lXPOSUREUK / Backgrid UK / Forum

Limp Bizkit Fot. Hollywood To You / BACKGRID / Backgrid USA / Forum