Pamiętacie Łukasza z M jak miłość? Teraz jest prawdziwym ciachem!
Znajdą się tu fani serialu M jak miłość?
Zobacz: Julia Wróblewska WYJEŻDŻA za granicę! Rezygnuje z M jak Miłość?!
Pamiętacie pierwszego aktora, który wcielił się w rolę Łukasza? Był to Franek Przybylski, a rola w popularnym serialu otworzyła mu drzwi do aktorskiej kariery.
Dzisiaj Franciszek, bo nie wypada mówić o 23-latku Franek, jest dobrze radzącym sobie w branży aktorem. Zagrał w głośnym filmie Galerianki, a ostatnio w Powidiokach.
Natknęliśmy się na Instagram Franciszka, okazuje się, że wyrósł na prawdziwego przystojniaka!
Czyżby Przybylski miał stać się polskim Matthew Lewisem? Może pamiętacie chłopca, który w Harrym Potterze zagrał Naville’a Longbottoma? Po latach okazało się, że niepozorny aktor zmienił się w łamacza kobiecych serc!
Wygląda na więcej lat.
Ładniejszy jako chłopiec niż przystojny jako mężczyzna. Wygląda na dojrzalszego w metryce aniżeli podajecie w artykule, co nie wyklucza oczywiście jego sukcesów na ekranie. Jeśli dobrze sobie radzi to gratulacje.
gość, 06-06-17, 05:35 napisał(a):Ja mam meza hindusa mąż jest naprawdę pięknym przystojnym mężczyzna lekko opalony to znaczy taki ma kolor karnacji i nie nie jest islamista! Patrząc na polskich facetów to takie plastki brzytkie będąc szczerymkolor skory piekny ale ich zapach juz dla mnie nie do wytrzymania.
Nie podoba mi się. Tym bardziej hindusi 🙂
na drugi zdjęciu wygląda jak Fabregas XD
Dzieki kozak ze uswiadomiles mi jaka jestem stara….pamietam jak spogladalam na ten serial na studiach i on byl takim dzieckiem jak na zdjeciu…
Piekne oczy! Uwielbiam facetow w okularach
Ja mam meza hindusa mąż jest naprawdę pięknym przystojnym mężczyzna lekko opalony to znaczy taki ma kolor karnacji i nie nie jest islamista! Patrząc na polskich facetów to takie plastki brzytkie będąc szczerym
Wygląda na więcej niż 23lata, ale to przez zarost. Bardzo się chłopak zmienił, nie poznałabym go.
Sliczne oczy
Przystojny, ale wygląda na 30..
Dobrze, ze zauwazyliscie, ze imie paskudne. Maly Franek od biedy ujdzie, ale jak mowic do mlodego człowieka?
Selfie na cmentarzu??
Super chłopak
O rany to ile ja mam już lat
Fakt bardzo przystojny, ale jako osoba rzecz gustu
Wygląda na co najmniej 30.
Niezbyt przystojny
kiedy on tak zdążył urosnąć? 🙂
Przystojniak!!!💞💞💞👍👍👍
Jakie ciacho? Raczej ciota, z parciem na szklo, robiacy zdjecia na cmemtarzu. Dno. Zaden normalny mezczyzna nie robi sobie ciagle selfie.
Ciachooo😊
Po co młodzi chłopacy robią się na 40 plus?
gość, 05-06-17, 14:45 napisał(a):W zyciu bym go nie poznala,Pamietam,ze bardzo dobrze gral, bo dzieciaki w polskich serialach raczej grać nie potrafiąJest kilka perełek: dzieciak Marka z M jak Miłość, gruby Kuba z Na Wspólnej i córka Oświecimskiego też z na Wspólnej, gra tam Julkę.
Jasny gwint, ale jestem stara…
Zupełnie nie jest podobny 😀 ale czas leci
Kolejny co go nawet na jednorazówkę nie stać 🙁
W zyciu bym go nie poznala,Pamietam,ze bardzo dobrze gral, bo dzieciaki w polskich serialach raczej grać nie potrafią
Calkiem fajny ;p
Przystojny serio.
jak napisaliście ze się zmienił w ciacho to myslalam ze serio ciacho weszłam w galerie i mało z krzesła nie spadłam
Wygląda bardzo dojrzale. Ja mam 29 lat a przy nim wyglądam jak nastolatka 🙁