Paris Hilton, która właśnie wydała swój pamiętnik ma obecnie okazje do udzielania wielu wywiadów. Choć okazuje się, ze dziedziczka prowadziła bardzo barwne i niekiedy pełne bolesnych doświadczeń życie, to do najważniejszych zalicza narodziny swojego synka.

Paris Hilton zachwyca się macierzyństwem

Paris Hilton pojawiła się w  The Drew Barrymore Show w czwartek. Świeżo upieczona mama mówi, że jej Phoenix Barron Hilton Reum jest „małym aniołkiem”.

Kolejne rewelacje z książki Paris Hilton. Ujawnia jak straszna była jej „luksusowa” szkoła z internatem

„Mam obsesję na jego punkcie. Całe moje serce jest tak pełne” – zachwyca się swoim nowo narodzonym synem. „Czuję, że moje życie jest teraz kompletne”.

Paris powitała na świecie małego Phoenixa z mężem Carterem Reumem w styczniu. Zapytana, dlaczego zdecydowała się zachować prywatność w kwestii wiadomości aż do przybycia Phoenix, 42-letnia przedsiębiorca wyjaśnia:

„Po prostu czuję, że moje życie było zbyt publiczne i chciałam to zachować tylko dla siebie”. stwierdziła Hilton. „Nie chciałam mieć do czynienia z mediami i ludźmi rozmawiającymi w Internecie o moim synu, zanim przyszedł na ten świat cały, zdrowy i szczęśliwy”.

Paris Hilton ujawniła, że została odurzona narkotykami i wykorzystana przez starszego mężczyznę, gdy miała 15 lat

Rozanielona Hilton stwierdziła, że zmienia się w sposób w jaki nigdy przedtem nie była sobie w stanie nawet wyobrazić.

„Po prostu czuję, że to zupełnie nowy etap w moim życiu, nawet z jego imieniem Phoenix” – mówi. „Czuję, że w tym wszystkim chodzi o przemianę i stanie się nową osobą oraz rozwój w sposób, którego wcześniej nawet nie mogłam sobie wyobrazić”.

IG: parishilton

Paris Hilton

Fot.Forum

Paris Hilton pokazała pierścionek zaręczynowy

Paris Hilton/fot. X17/Forum