Paris Hilton z mamą (FOTO)
Paris Hilton zgrzeszyłaby narzekając na swoje życie. Jeszcze kilka lat temu wszyscy zastanawiali się jak wydziedziczona poradzi sobie z samodzielnością, a dzisiaj patrzymy na nią z podziwem.
Paris bierze udział w sesjach zdjęciowych, nagrywa kolejną płytę, a ostatnio stworzyła kolekcję plażowych sukienek. Jakby tego było mało, po raz pierwszy w życiu prywatnym dobrze się jej wiedzie. Od roku Hiltonka i jej ukochany – River Viperi nie opuszczają siebie na krok.
Paris nie zaniedbuje również swojej rodziny. Wczoraj została przyłapana przez paparazzi, kiedy wybierała się z mamą na lunch. Trzeba przyznać, że obie wyglądały olśniewająco!
Widzicie podobieństwo?





ma perukę, ale widać, że najlepszej możliwej jakości….
Katy odmłodniała.
Mama Kathy to piękna kobieta. A Paris już chyba tak nie szaleje.
peruke Parisia ma super 🙂
Malo tego Paris wykupuje restaracje w miejscach gdzie taka restauracja przynosi kase,np na Izbizie z tego co pamietam i z tego ma kokosy . Wydawala sie glupiutka a okazalo sie ze nie jest az tak glupia;)
gość, 07-06-13, 07:35 napisał(a):ma perukę, ale widać, że najlepszej możliwej jakości….Beyonce tez nosi peruki a nikt sie jej nei czepia
piekna ma mame
Ładnie wyglądają 🙂
ale ustawka…
Pamiętam, jak parę lat temu była w więzieniu i szczała pod siebie z depresji i było o tym w gazetach.
ale włosy to ma fajnie ułożone
czy tylko ja mam wrażenie, że ona na wszystkich fotografiach stawia tak pokracznie stopy Wyobraź sobie, że ja też mam takie wrażenie. Pamiętam jak kiedyś Paris obcięła te doczepy włosów i wyglądało o wiele korzystniej. Szkoda, że teraz nie eksperymentuje.
gość, 06-06-13, 13:12 napisał(a):gość, 06-06-13, 11:07 napisał(a):jak to wydziedziczona ?pare lat temu byla afera, ze jej dziadek chcial ja wydziedziczyc.przypominam, ze obecnie ona zarabia najwiecej z calej rodziny, wiec juz wlasciwie nikogo nie obchodzi, jak sie skonczyla tamta afera ani czy byla prawdziwa :)dziadek kilka lat temu sprzedal siec hoteli hilton i wartosc jego majatku szacuje sie na jakies 2 mld dolarow, ktore zamierza przekazac na cele charytatywne (wg mnie troche po swinsku bo pradziadek paris tez wydziedziczyl rodzine i wsyztsko przekazal na cele charytatywne, wiec dziadek paris sie latami sadzil o spadek i w koncu wygral) teraz sam robi dokladnie to samo swojej rodzinie… paris jeszcze zarabia, ale jej rodzenstwo i kuzynostwo raczej nie. i paris nie zarbia najwiecej w swojej rodzinie… jak mowilam dziadek ma jakies 2 mld majatku, ojciec jakies 400 mln. a paris jak ma 100 czy 150 baniek to bedzie dobrze.
Paris lepiej ubrana, ale matka dużo ładniejsza.
ciekawe jak ma być podobne, przecież siostry hilton sa adoptowane
gość, 06-06-13, 14:59 napisał(a):ciekawe jak ma być podobne, przecież siostry hilton sa adoptowanelol jaka wyobraznia.nie sa adoptowane. moze pomylilo ci sie z richie?
gość, 06-06-13, 14:59 napisał(a):ciekawe jak ma być podobne, przecież siostry hilton sa adoptowanenie pisz głupot tylko wejdź na strony USA, tam wszystko jest napisane -to jej prawdziwa matka!
matka piękna , ona już nie
Paris jest śliczna !!!!!!!!
No nieźle dużo włosów se doczepila:-D:-D:-D a co tam jak szaleć to szaleć:-D:-D:-D
gość, 06-06-13, 11:07 napisał(a):jak to wydziedziczona ?pare lat temu byla afera, ze jej dziadek chcial ja wydziedziczyc.przypominam, ze obecnie ona zarabia najwiecej z calej rodziny, wiec juz wlasciwie nikogo nie obchodzi, jak sie skonczyla tamta afera ani czy byla prawdziwa 🙂
hmm takie geny, obie jej siostry biora udzial w real housewives of beverly hills a kyle jest przesliczna
Paris wygląda prześlicznie , mamusia też:)
czy tylko ja mam wrażenie, że ona na wszystkich fotografiach stawia tak pokracznie stopy
chce włosy paris
jak to wydziedziczona ?
Bardzo podobne do siebie.
Wlosy ma doczepiane tylko kasa i dobry fryzjer potrz
piękne włosy Paris