Ukochany pies Paris Hilton odszedł w wieku 23 lat

W poniedziałek 42-letnia gwiazda reality show podzieliła się tą wiadomością na Instagramie, zamieszczając kilka zdjęć, na których uwiecznione jest wspomniany Harajuku i inne jej psy.

„W dzisiejszy dzień moje serce pęka, żegnając mojego ukochanego chihuahuę” – rozpoczęła podpis. „Przez niesamowite 23 lata wypełniała moje życie miłością, lojalnością i niezapomnianymi chwilami”.

MET Gala 2023: Wielki DEBIUT Paris Hilton! Pojawiła się w butach na POTĘŻNEJ platformie (ZDJĘCIA)

Celebrytka kontynuowała swoje poświęcenie dla swojego psa, pisząc, jak „żyła długie, piękne i ikoniczne życie, otoczona miłością, aż do swojego spokojnego snu. Słowa nie są w stanie wyrazić ogromnego bólu, który teraz czuję. 🥺”

Na jednym ze zdjęć Paris trzyma psa w jednej ręce, a w drugiej trzyma parasol. Na innym zdjęciu chihuahua otoczona jest zabawkami dla psów. Kolejne zdjęcie pokazuje Harajuku z wystawionym językiem, patrzącego przez okno różowego pojazdu.

To dopiero historia! Babcia Paris Hilton byłaby dziś największą celebrytką!

„Ona była więcej niż tylko zwierzęciem” – powiedziała Hilton. „Była dla mnie rodziną, wiernym przyjacielem, który zawsze był przy moim boku w każdym zakręcie, jakie życie przyniosło na moją drogę”.

Hilton kontynuowała: „Od blasku i glamour do cichych chwil zza kulis, zawsze była tam, małą kulką miłości, rozświetlającą nawet najciemniejsze dni. Podzieliliśmy tyle wspomnień, śmiechu i łez”.

Hilton zakończyła post pełnym wdzięczności sercem, dziękując Harajuku za bycie jej „słodkim skarbem. Dziękuję za obdarowanie mojego życia bezwarunkową miłością. 🥰 Zawsze będziesz moim małym aniołem, na zawsze będziesz tęskniona i kochana. 😇 Choć fizycznie odeszłaś, ślad twoich łap pozostanie na zawsze w moim życiu”.

Paris Hilton wyznaje jak bardzo zmieniło ją macierzyństwo

„Odpoczywaj spokojnie, drogi przyjacielu, zawsze będę kochać i tęsknić” – zakończyła.

Paris Hilton od lat jest zakochana w psach. W 2011 roku powiedziała w programie Good Morning America o swoich 17 zwierzętach, w tym o mini śwince i kucyku, kotach, psach i królikach.

W 2009 roku Hilton powiedziała dla magazynu PEOPLE, że jej psiaki to „mini-fashionistki”, które uwielbiały mieszkać w swoim luksusowym domku. Ich „mini-dom dla psów” został zbudowany na wzór domu gwiazdy.

Forum

Forum