Klaudia Halejcio (30 l.) zimą poinformowała, że razem z partnerem Oskarem spodziewają się pierwszego dziecka. Para powita na świecie córeczkę – Nel. Gwiazda jest pod koniec ósmego miesiąca ciąży.

Baby shower Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio pokazała, jak urządziła POKOIK dla córeczki. Bajkowo i instagramowo

Kluadia Halejcio dzisiaj miała bardzo przyjemną niespodziankę. Koleżanki zorganizowały jej przepiękne baby shower m.in. Patrycja Boniek, Patricia Kazadi i Edyta Litwiniuk.

Dzisiaj czeka mnie mega miły dzień, bo dziewczyny zorganizowały mi baby shower. Jest Gosieńka, która zrobiła mi piękny makijaż, żebym dzisiaj wyglądała super. Jestem totalnie zmęczona, ale nie mogę się doczekać. Podekscytowanie jest nie tylko u mnie, tak to czuję. Bądźcie dzisiaj ze mną, pokażę wam, jak będzie pięknie – mówiła Halejcio na Instagramie.

Klaudia Halejcio w ostatnim miesiącu ciąży. Fanki zachwycone jej wyglądem i imieniem, które wybrała dla córki

Przyjęcie odbyło się w podwarszawskich Markach. Wszystkie dziewczyny miały na sobie biało-beżowe stylizacje. Kazadi przygotowała rozrywkę dla ciężarnej. Na początku miała odgadnąć, jakiego smaku są „słoiczek” dla dziecka. Następnie przeszła test na matkę – padło pytanie m.in. „czy noworodek musi spać na poduszce„.

Patrycja Bronie i Patrycja Kazadi urządziły też mały koncert. Potem przyszedł czas na tańce.

Edyta Litwiniuk jako pierwsza pochwaliła się zdjęciami z baby shower na Instagramie.