Patrycja Sołtysik jest żoną dziennikarza, Andrzeja Sołtysika. Od kilku lat tworzą zgrane małżeństwo pomimo dzielącej ich dużej różnicy wieku – 23 lat. W 2015 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko Stanisława. Chłopiec przyszedł na świat metodą in vitro. W kwietniu po wielu staraniach para pochwaliła się w mediach społecznościowych, że spodziewa się drugiego dziecka.

Patrycja Sołtysik wspomina wylanie męża z „DDTVN”: „Nie życzę nikomu takiej sytuacji”

Patrycja Sołtysik pokazała zdjęcia z baby shower. Motywem przewodnim były cytryny

W weekend przyjaciółki zorganizowały Patrycji nietypowe baby shower, którym zdecydowała się podzielić z fanami. 34-latka eksponując ciążowy brzuszek zapozowała wśród… cytryn, które były motywem przewodnim imprezy.

Wczoraj był zdecydowanie jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Nadal się wzruszam i zastanawiam się, czym sobie zasłużyłam na taki ogrom ciepła, wsparcia i dobra. Mam wokół siebie najbardziej wyjątkowe kobiety, a maleństwo będzie miało najlepsze ciocie na świecie! Zgodnie z poleceniem wyszłam rano z domu, wróciłam w żółtej sukience o 16 i… weszłam do innego świata! Aż trudno to opisać! To, co wyczarowały wspólnie dziewczyny, to jest jakiś kosmos. A moje lemon baby shower zawsze będzie kojarzyło mi się (nie tylko z cytrynami), ale z morzem kobiecej miłości, jakim zostałam otoczona! Dziękuję! – napisała pod zdjęciami.

Z kolei na InstaStories dodała:

Będę tę imprezę przeżywać dłużej niż jakiekolwiek moje urodziny czy nawet wesele.

Fajnie wyszło?

IG: pati_soltysik

IG: pati_soltysik

IG: pati_soltysik

IG: pati_soltysik

Patrycja Sołtysik przyznaje, że żyje w tradycyjnym modelu rodziny: „Ty się zajmujesz domem, a ja pracuję”

pasekkozak

scena z: Andrzej Sołtysik, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Andrzej Sołtysik, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Andrzej Sołtysik, Patrycja Sołtysik, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA