„Gwiazda odsłoniętej pupy” Patrycja Wojnarowska od kilku dni jest tematem numer jeden w mediach. Na temat skandalistki wypowiedziały się już inne „gwiazdy”, które, przy okazji nagłośnionej sprawy, chcą również przypomnieć o sobie.

Patrycja w rozmowie z Super Expressem otwarcie przyznaje, że pupę pokazała aby zwrócić na siebie uwagę mediów, choć jednocześnie zaznacza, że ma świetny warsztat i chciałaby to wreszcie pokazać, dlatego czeka na propozycje, szczególnie filmowe…

Wojnarowska jest dumna z celowo odsłoniętego tyłka i szumu jaki udało jej się zrobić. Uważa nawet, że jest w tym lepsza od samej Dody, która próbuje szokować, nie robiąc nic więcej:

– …Takiego jak mój skandalu, chyba jeszcze nikt nie zrobił w polskim show-biznesie. Mnie i Dodę różni jedna rzecz, oczywiście mocne wejście i umiejętne rozgrywanie, tak to mamy wspólne, ale ja jeszcze mam warsztat aktorski i tak naprawdę dopiero zaczęłam to rozgrywać i chciałabym to poprzeć moim talentem. Doda póki co, na rozgrywaniu poprzestaje, nie słychać nic o jej nowych singlach, ja chcę żeby ludzie słyszeli o mnie, nie tylko ze względu na ten skandal.

No to się Dodzinka ucieszy… Czekamy na jej komentarz w tej sprawie.

Patrycja Wojnarowska uważa, że jest lepsza od Dody

Patrycja Wojnarowska uważa, że jest lepsza od Dody