Patryk Pniewski (24 l.) jest jednym z uczestników nowej edycji Tańca z gwiazdami, która jesienią ruszy w Polsacie. Aktor ma grono zagorzałych fanów, ale i sporo antyfanów, którzy są bardzo aktywni na wszystkich forach i portalach społecznościowych. Teraz Pniewskiemu przyda się pancerz, bo – sądząc choćby po wpisach na Kozaczku – hejterzy dadzą z siebie wszystko, by uprzykrzyć mu życie.

Dlatego nowy celebryta prosi fanów o wsparcie i otuchę.

Jak donoszą media wezmę udział w 4 edycji Dancing With the Stars. Taniec Z Gwiazdami na POLSAT 💃 Chyba ostatni raz czulem taki stres zdając na egzaminy na studia aktorskie w szkole teatralnej… Mimo wszystko liczę, że będziecie mnie wspierać i dodawać otuchy bo teraz tego wsparcia i dobrego słowa najbardziej bede potrzebował… – czytamy na Facebooku aktora (pisownia oryginalna).

Pniewski podkreśla, że status gwiazdy jest w jego przypadku trochę na wyrost:

Pamiętajcie, ze tez jestem człowiekiem, mam uczucia i nie uważam sie za „gwiazdę”. Do gwiazdy bardzo mi daleko, dopiero co kończę studia, wszystko dzieje sie bardzo szybko, jestem na początku swojej drogi wiec mam nadzieje, ze widzowie mnie zaakceptują, dadza szanse… i bedziemy sie wspólnie wszyscy dobrze bawić… (pisownia oryginalna)

Życzymy dobrej zabawy i połamania nóg (bo tego życzy się tancerzom przed występami).

juz warszawaaaa 󾌳 #party 󾔗󾔖

Posted by Patryk Pniewski on 26 lipca 2015

󾌵

Posted by Patryk Pniewski on 24 lipca 2015

Patryk Pniewski: Nie uważam się za gwiazdę