Paula Tumala w show-biznesie zasłynęła po występie w utworach Donatana, gdzie jak prawdziwa słowianka, ubijała masło, prezentując swoje kobiece wdzięki. Mimo tego, że jest aktywna w mediach społecznościowych i pokazuje wiele chwil z prywatnego życia, to jednak starała się nie pokazywać partnera. Na początku 2020 roku przywitali na świecie dwie córeczki – Anastazję i Nadię.

Paula Tumala rozstała się z partnerem

Paula Tumala pokazuje BRZUCH po ciąży bliźniaczej. Nie to widzimy na co dzień na Instagramie

Niestety nie stworzyli na długo szczęśliwej rodzinki. Jak dowiedział się „Jastrząb Post„, Paula Tumala rozstała się z partnerem, Karolem – łódzkim biznesmen.

To nie była łatwa decyzja, ale Paula nie chciała dawać kolejnej szansy komuś, kto powtarza swoje błędy. Na razie nie chce komentować tego, co się stało. Sprawa jest dla niej bardzo trudna. Jak będzie gotowa, podzieli się szczegółami na Instagramie – zdradza informator w „Jastrząbpost”.

Celebrytka dawała dzisiaj enigmatyczne znaki swoim fanom, że nadchodzą w jej życiu spore zmiany. Na czarnym tle na instastory napisała:

„Nic nie pozostaje takie samo. Jedyne, czego można być w życiu pewnym, to zmiana”, „Moje drogie, w moim życiu nadchodzi rewolucja, ale jestem pewna, że po raz kolejny podołam oczywiście z Waszym wsparciem”, „Znowu się pomyliłam”.

Paula Tumala z chłopakiem

Paula Tumala z chłopakiem fot. AKPA

Paula Tumala

scena z: Paula Tumala, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA