Celebryci w social mediach lubią chwalić się zarówno swoimi zawodowymi osiągnieciami, jak i istotnymi wydarzeniami z życia prywatnego. Nie inaczej jest w przypadku Pauliny Rzeźniczak. Influencerka zdecydowała się umieścić we wtorkowe popołudnie wzruszający materiał na Instagramie. Film jest „prezentem” dla Jakuba Rzeźniczaka z okazji pierwszej rocznicy ich ślubu.

Wersow odpowiedziała na zarzuty? Fani obrócili się przeciwko młodej projektantce

Paulina Rzeźniczak świętuje pierwszą rocznicę ślubu na Instagramie

Przypomnijmy, że Paulina i Jakub pobrali się 28 listopada 2022 roku na plaży w Miami. I choć internauci dzięki licznym relacjom w social mediach doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wyglądała ta piękna ceremonia, dziś influencerka zdecydowała się powrócić do wyjątkowych chwil i opublikowała kolejne fragmenty wideo ze ślubu. Tym razem jednak w materiale słyszymy wzruszoną Paulinę, która mówi następujące słowa:

Anna Mucha pokazała swoją córkę. „Moja Miłość, Moja Duma, Moje Wszystko!”

Dziś mija rok jak zostałeś moim Mężem. Moje TAK wypowiedziane tamtego dnia, dziś jest o cały rok silniejsze. Dzień naszego ślubu był, jest i będzie symbolem nowego początku. Każdego dnia jestem wdzięczna za uczucie, które nas spotkało. Kocham Cię i dziękuję, że jestem przy Tobie najlepszą wersją siebie – napisała Paulina na Instagramie.

Pod postem obserwatorzy celebrytki nie szczędzili zakochanym ciepłych słów i serdecznych życzeń. Niejedna z fanek Pauliny napisała, że się popłakała ze wzruszenia.

Wy również? Kozaczek dołącza się oczywiście do życzeń!

Zosia Zborowska o kulisach pracowania nad kolejnym dzieckiem: „On na początku, że nie, on nie czuje (…)”

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

IG: paulina_rzezniczak