Śmierć ślicznej 6-letniej JonBenet Ramsey, do której doszło 26 grudnia 1996 roku, przez lata pozostała nierozwiązana, a sprawcy śmierci dziecka nie zostali ukarani. Podejrzewano wiele osób, w tym najbliższą rodzinę małej miss, której zwłoki w piwnicy domu odnalazł jej ojciec.

Całą historię śledztwa opisywaliśmy tutaj.

Chociaż śledczy stwierdzili, że 6-letnie dziecko nie zostało zgwałcone, nie wykluczono, że dziewczynka mogła być ofiarą innych czynności seksualnych. JonBenet była uczestniczką konkursów miss piękności i w ten sposób stała się też celem zainteresowania przestępców wykorzystujących dzieci.

Teraz Daily Mail dotarł do sensacyjnych listów autorstwa 54-letniego Gary’ego Olivy. Mężczyzna odsiaduje karę 10 lat więzenia za posiadanie dziecięcej pornografii. Oliva był też podejrzewany o uduszenie własnej matki.

15-latka zmarła, bo wygnano ją z domu, ponieważ MIAŁA OKRES!

W listach, do których dotarł Daily Mail, przestępca wyznaje, że to on stoi za śmiercią JonBenet. Jednocześnie zastrzega, że nie zabił dziecka specjalnie, jego śmierć była wynikiem nieszczęśliwego wypadku:

Nigdy nie kochałem nikogo tak, jak JonBenet, pozwoliłem jej jednak spaść, a jej głowa roztrzaskała się na pół, a ja patrzyłem, jak umiera – pisze zbrodniarz. – To był wypadek. Proszę, uwierzcie mi. Ona nie była taka, jak inne dzieci.

W innym liście Oliva pisze:

JonBenet kompletnie zmieniła moje życie i usunęła ze mnie całe zło. Tylko jedno spojrzenie na jej piękną twarz, jej lśniącą, piękną skórę i jej ciało bogini. Zrozumiałem, że źle zrobiłem zabijając inne dzieci. Ale przez przypadek ona też zginęła i to była moja wina.

Co wielka TAJEMNICA Katy Perry ma wspólnego z zamordowaną JonBenet Ramsey?

Te przerażające i trochę niespójne słowa będą teraz badać śledczy. Do czasu zakończenia śledztwa w tym temacie policja nie udziela żadnych informacji ani komentarzy.

Pedofil Gary Oliva: Zabiłem JonBenet Ramsey!

Pedofil Gary Oliva: Zabiłem JonBenet Ramsey!