Wczoraj wieczorem w Cannes zagościły trzy piękne polskie kobiety: Grażyna Torbicka, Julia Wieniawa i Jessica Mercedes. Zostały zaproszone by promować markę L’Oréal Paris, która od 21 lat jest Oficjalnym Partnerem Festiwalu Filmowego.

Podniecona Wieniawa na czerwonym dywanie. Wygląda jakby szła na studniówkę!

Niestety Julia Wieniawa nie zachwyciła na czerwonym dywanie swoją fryzurą. Posypała się fala komentarzy, które źle oceniły upięcie w jakim zaprezentowała się Wieniawa:


Te pejsy…

Juz lepiej wyglądałoby delikatne upięcie. A tutaj ulizane włosy spięte w koka i jakieś dwa kosmyki włosów które wyglądają jak rogi ślimaka.

Chodzi o to, ze są koki i koki. Oczywiście suknia piękna, ale ten kok i te Pejsy już nie bardzo.

Fryzura jakbyś co najmniej tygodnia nie myła włosów. Można postawić na koka, który odsłania plecy ale może to estetycznie wyglądać, tu niestety tak nie jest. Pozdrawiam

– brzmią komentarze.

Dodatkowo na zdjęciu, które Julka wstawiła na swoim Instagramie widać, że fotoreporterzy nie byli zainteresowani polską gwiazdą na czerwonym dywanie. Nie zostawili na niej suchej nitki:

tylu najlepsze hahahah jak maja cie gdzieś i nie wiedza kim jesteś i co tam robisz hahahahah gwiazdeczki przyjechały tam nie wiadomo po co hahahaha

Widzisz, nawet jeśli nikt tam nie ma pojęcia kim jesteś, to na pewno zapamiętał fryzurę. Jakiś tam cel został osiągnięty

Nawet fotoreporterzy się odwrócili

– piszą komentujący.

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes na czerwonym dywanie w Cannes (DUŻO ZDJĘĆ)

Julia nie wytrzymała napięcie, ilości hejterskich komentarzy i postanowiła odpowiedzieć jednej z komentujących:


Nie wiesz jak wygląda czerwony dywan. Tam każdy fotoreporter ma swój czas na daną osobę. A gwiazdy obracają się raz na lewo a raz na prawo, ponieważ po dwóch stronach znajdują się fotografowie. To po co mieliby robić mi zdjęcia od tyłu? Poza tym reprezentowałam Polskę, więc wiadomo, że za granicą nie jestem znaną osobą.

– napisała Julia.

W odpowiedzi na jej komentarz Internautki stwierdziły, że Julka mylnie postrzega się jako gwiazdę… Więc dolała tylko oliwy do ognia.

Na szczęście wielu komentujących uważa, że Julia pięknie wyglądała a fryzura idealnie pasowała do kreacji. Jak sądzicie?