Już w marcu absolutnie nowa odsłona Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w premierowym serialu „Piękni i bezrobotni. Co aktorzy mówią o swoich rolach, przygotowaniach do pracy na planie i relacjach w serialu?

Michele Morrone dostał rolę w HITOWYM serialu „Toy Boy”. Obejrzymy go na Netflixie

„Piękni i bezrobotni” – nowy serial Polsatu

Czy Robert Górski musiał w jakiś szczególny sposób przygotować się do roli w swoim autorskim serialu „Piękni i bezrobotni”?

Trochę mnie kosztowała ta rola – mówi Robert Górski. – Musiałem opanować jazdę konną, jest scena kiedy wyskakuję z płonącego helikoptera, wiszę na kolejce linowej, więc potrzebowałem trochę przygotowań – mówi serialowy Romek. W naszym materiale wideo artysta kabaretowy zdradza też między innymi kulisy swojej sprawności fizycznej, która była niezbędna do odegrania niektórych scen w serialu!

A co o swojej roli w serialu Piękni i bezrobotni” mówi Mikołaj Cieślak, serialowy Gwidon, brat przyrodni Romka?

Nie jestem piękny – z właściwym sobie poczuciem humoru ubolewa Mikołaj Cieślak. – W tym serialu jestem bezrobotny, chociaż w każdym odcinku znajdujemy pracę – zapowiada serialowy Gwidon.

Weronika Rosati dostała rolę w popularnym amerykańskim serialu

Już na wiosnę Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon „Ucha Prezesa” i Kabaretu Moralnego Niepokoju powrócą w zupełnie nowej odsłonie! „Piękni i bezrobotni” pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi.