Pierwsza sesja Magdy Roman

527 527

Program Top Model jej nie docenił, ale doskonale wypromował. I tak naprawdę odejście z programu wyszło jej tylko na dobre.

Nie chciała się rozebrać, bała się sesji na wysokościach i, jak twierdzą jurorzy, waży za dużo, a jednak to właśnie Magdą Roman zainteresował się wielki świat modelingu.

Najpierw Wayne Sterling, szef Models.com, a teraz szefowa agencji D’Vision, Lucyna Szymańska, która dała jej szansę i wzięła pod swoje skrzydła.

W ostatnią środę odbyła się pierwsza sesja zdjęciowa. Choć na razie są to tylko tzw. testy, które znajdą się w portfolio modelki, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że to dopiero początek i że Magda Roman zrobi dużą karierę w świecie mody.

I śmiało można stwierdzić, że mimo iż odpadła z programu, to tak naprawdę wygrała.

Tutaj zobaczycie fotki z pierwszej sesji Magdy. Fajne?

\"magda
Fot: Facebook/Magda Roman
 
64 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

sliczna jest

ona jest ohydna że nie wiem ale może robić karierę. świat mody kocha brzydule..

gość, 23-10-11, 19:40 napisał(a):mnie to bawi jedno….zawsze zanim ktos im tam bedzie cykal foty -przedstawiaja tego fotografa niczym mistrza!!! leca migawki jego prac i jaki to on jest znany i zdolny!!! a to co widzimy ,to w wiekszosci na maxa przerobione zdjecia w photo shopie, ktore z prawdziwa fotografia nie maja nic wspolnego! Kurde no dzis to doslownie kazdy moze zostac wielkim artysta fotografem! co za filozofia ustawic gołe panienki na tle tapety, sciany, zasłony!!!????zrobic sobie pare cyków i potem wsadzic do photoshopa by na maxa przerobic???? takie cos samemu mozna sobie cyknac samowyzwalaczem…wielcy artysci….a mnie bawi coś jeszcze… każdy może być na zdjęciu modelką… trochę photoshopa i każda kobieta jest piękna – szkoda, że te zdjęcia niewiele mają wspólnego z rzeczywistością

uważam,że ma charakterystyczną urodę a ta faktycznie jest bardziej pożądana przez media gdyż jest bardziej zapamietywalna

Twarz ma rzeczywiście piękną. Przypomina Larę Stone. Nie wiem jak można twierdzić, że jest brzydka. Ma duże szanse zrobić karierę i tego jej życzę:)

mnie to bawi jedno….zawsze zanim ktos im tam bedzie cykal foty -przedstawiaja tego fotografa niczym mistrza!!! leca migawki jego prac i jaki to on jest znany i zdolny!!! a to co widzimy ,to w wiekszosci na maxa przerobione zdjecia w photo shopie, ktore z prawdziwa fotografia nie maja nic wspolnego! Kurde no dzis to doslownie kazdy moze zostac wielkim artysta fotografem! co za filozofia ustawic gołe panienki na tle tapety, sciany, zasłony!!!????zrobic sobie pare cyków i potem wsadzic do photoshopa by na maxa przerobic???? takie cos samemu mozna sobie cyknac samowyzwalaczem…wielcy artysci….

Nie potrafi pozować…

Ona jest paskudna. Twarz ma jak facet, nie ma brwi, wysokie czoło i szczerba w zębach. Nie wiem co w niej ładnego oprócz dużego wzrostu.

w latach 80-tych ideał piękna 90-60-90 aktualny 80-60-80bardzo kibicuje magdzie, ale wydaje mi się będzie jej ciężko odnaleźć się w realiach modelingu…

a jest wyjatkowo paskudna

troche wyglada jak andrej pejic, ale jest brzydsza.

gość, 22-10-11, 19:17 napisał(a):gość, 22-10-11, 17:35 napisał(a):no i dobrze że się nie rozebrała, większość tych ‘modelek’ jeśli nie wszystkie żadnej kariery nie zrobi! a rozbierane sesje podnoszą tylko oglądalność tvn. Magda może coś osiągnie w modelingu, życzę jej tego. a reszta tych dziewczyn co zostały w programie są naiwne, pokazują piersi, pośladki i c i p k i żeby tvn mógł zarobić, ale nie są na tyle mądre żeby to zrozumieć.Słuchaj kobieto! Magda TEŻ SIĘ ROZEBRAŁA,tyle że na wspólnej sesji do Glamour! Skoro tam nie miała oporów,to nie sądzę,żeby je miała później. To była jedna wielka ściema!O jakiej sesji mówisz, bo na tej wspólnej do Glamour, o której był nawet news na kozaczku wszystkie uczestniczki były ubrane? Magda miała tam na sobie długi kombinezon, bez żadnych wycięć.

gość, 22-10-11, 21:00 napisał(a):wow 178 świetne predyspozycjeTaa,szkoda że w biodrach też prawie metr:/

good for her;)))

wow 178 świetne predyspozycje

Przecież modelka ma prezentować modę, a nie nagie ciało i nie wydaje mi się żeby na anorektyczce cokolwiek lepiej wyglądało niż na kobiecie o normalnych zdrowych kształtach. Nie rozumiem po co te dziewczyny dają się otumaniać i w ten sposób poniżać.

gość, 22-10-11, 16:22 napisał(a):gość, 22-10-11, 16:07 napisał(a):Magda musiałby najpierw sporo schudnąć, zobaczcie jej zdjęcia z programu – ma naprawdę toporne nogi i uda. Twarz rzeczywiście ciekawa, dobrze wygląda na zdjęciachSCHUDNĄĆ ???!!!!!??!?! I to SPORO ??!!? Weź koło i stuknij się w czoło!!! Ta dziewczyna wygląda jakby nie jadła od miesiąca. Denerwuje mnie promowanie anorektycznego typu sylwetki, ani to ładnie, ani zdrowo nie wygląda. I mam w nosie trendy i nakazy pseudo- kreatorów mody. Gdzie te szczupłe ale apetyczne modelki jak C. Crawford, L. Evangelista czy S. Seymour?? Piękne kobiety z pięknymi biodrami, policzkami i piersiami?? Mnie zdjęcia takich chudzinek jak Magda nie zachwycają tylko martwią… I automatycznie mam odruch zorganizowania jakiejś zrzuty na solidny obiad dla niej. Ładne, sekosowne i kobiece modelki nie podobają sie projektantom -gejom. Za mało męskie są. Sorry ale jak widzę na wybiegu modelkę o figurze 13-letniego chłopca…to zastanawiam się tych projekantów nie trzeba izolować od dzieci. Takie upodobania chyba jednak o czymś świadczą. I nie mówie, ze gej znaczy pedofil. Ale gej wielbiący sylwietki młodych chłopców juz tak.

super! powodzenia dziewczyno:)

gość, 22-10-11, 17:35 napisał(a):no i dobrze że się nie rozebrała, większość tych ‘modelek’ jeśli nie wszystkie żadnej kariery nie zrobi! a rozbierane sesje podnoszą tylko oglądalność tvn. Magda może coś osiągnie w modelingu, życzę jej tego. a reszta tych dziewczyn co zostały w programie są naiwne, pokazują piersi, pośladki i c i p k i żeby tvn mógł zarobić, ale nie są na tyle mądre żeby to zrozumieć.Słuchaj kobieto! Magda TEŻ SIĘ ROZEBRAŁA,tyle że na wspólnej sesji do Glamour! Skoro tam nie miała oporów,to nie sądzę,żeby je miała później. To była jedna wielka ściema!

Przeciez ta laska nie potrafiła wypowiedziec sensownie brzmiącego zdania złożonego! Obok Anki Bałon to najgłupsza uczestniczka programu!Dlaczego promuje się takie idiotki?

i tak wygląda jak wypłosz, którym jest.

Magda nadaje sie na modelke miejmy nadzieje ze jej sie uda.

Fantastycznie!!!

no i dobrze że się nie rozebrała, większość tych ‘modelek’ jeśli nie wszystkie żadnej kariery nie zrobi! a rozbierane sesje podnoszą tylko oglądalność tvn. Magda może coś osiągnie w modelingu, życzę jej tego. a reszta tych dziewczyn co zostały w programie są naiwne, pokazują piersi, pośladki i c i p k i żeby tvn mógł zarobić, ale nie są na tyle mądre żeby to zrozumieć.

PRZECIEZ ONA JUZ MIALA SESJE W GLAMOUR ROZBIERANA ZE WSZYSTKIMI DZIEWCZYNAMI TAK WIEC TO ZE ODPADLA BYLO USTAWIONE PEWNIE AGENCJE ZACZELY SIE O NIA STARAC .

gość, 22-10-11, 16:07 napisał(a):Magda musiałby najpierw sporo schudnąć, zobaczcie jej zdjęcia z programu – ma naprawdę toporne nogi i uda. Twarz rzeczywiście ciekawa, dobrze wygląda na zdjęciachSCHUDNĄĆ ???!!!!!??!?! I to SPORO ??!!? Weź koło i stuknij się w czoło!!! Ta dziewczyna wygląda jakby nie jadła od miesiąca. Denerwuje mnie promowanie anorektycznego typu sylwetki, ani to ładnie, ani zdrowo nie wygląda. I mam w nosie trendy i nakazy pseudo- kreatorów mody. Gdzie te szczupłe ale apetyczne modelki jak C. Crawford, L. Evangelista czy S. Seymour?? Piękne kobiety z pięknymi biodrami, policzkami i piersiami?? Mnie zdjęcia takich chudzinek jak Magda nie zachwycają tylko martwią… I automatycznie mam odruch zorganizowania jakiejś zrzuty na solidny obiad dla niej.

Wg mnie na tych zdjęciach wygląda naprawdę interesująco. Zapada w pamięć, choć momentami przypomina mi Larę Stone.

daryl hannah

Magda musiałby najpierw sporo schudnąć, zobaczcie jej zdjęcia z programu – ma naprawdę toporne nogi i uda. Twarz rzeczywiście ciekawa, dobrze wygląda na zdjęciach

ale ten koleś za nią ma obleśne poślady!!

ja tu widzę tylko wystające kości, zapadnięte policzki i skrzywioną minę… ale może się nie znam.

Ma bardzo fajną, oryginalną urodę – myślę, że osiągnie sukces. Dobrze dla niej, że opuściła program, ale dla mnie gorzej, bo lubiłam ją w Top Model. ;D

nie brzydka, tylko FOTOGENICZNA.

jest świetna, ona ma nie być śliczna, ma być oryginalna, dziwna, ma przyciągać i tak jest, jest niezwykła uważam że najlepsza na modelkę ze wszystkich edycji naszych i ma klasę, ciesze się że się nie rozebrała w tych ich porno sesjach, szacunek Magda, życzę Ci wielu sukcesów na pewno zrobisz mega karierę 🙂

Ten facet wygląda żenująco!

piękna bo ORYGINALNA !!

brzydka…..

okropna jest

Znam Magdę osobiście i cieszę się, że ludzie oglądający program nie mieli okazji poznać jej prywatnie. Dzięki temu ją polubili. Bo gdyby poznali… Magda to typowa laska dresa. Zaczepna i nie mająca nic mądrego do powiedzenia. Mam nadzieję, że dzięki nowemu zajęciu, dziewczyna się zmieni. Bo ja wierzę w to, że ludzie mogą się zmienić na lepsze!

Te zdjęcie jest okropne, a ma wiele innych pięknych.

jest taka sobie i ma taki dziwny wyraz twarzy he he …

ONA BYŁA NAJŁADNIEJSZA ZE WSZYSTKICH ! ŻYCZĘ JEJ WSZYSTKIEGO DOBREGO ; *

do świata modelingu naprawdę się nadaje, ma niebanalną twarz, a jak wiadomo tam są troszkę inne kryteria, życzę jej samych sukcesów

zrobi na bank karierę!!!! życzę jej tego no i ma świetną twarz do tego !!!

zrobi kariere,powodzenia!!!

jak dla mnie stworzona na modelkę. Jak można powiedzieć że jest brzydka? ładne ma usta, prosty nos, ładne oczy. Do czego się tutaj przyczepić??? A i to jest tak której Anka Rubik kazała jeszcze schudnąć. Jakim cudem taka chudzina ma jeszcze schudnąć? Czy się temu wygłodniałemu przeszczepowi w głowie już do reszty poprzewracało?

moim zdaniem dobrze zrobila ze zrezygnowala z programu, bo pokazala ze nie ma parcia na szklo jak jej kolezanki z top model. ma tak oryginalna urode , ze wiele mosiagnie bez pokazywania golej dupy. “Odeszła z twarzą”

temat na świetną modelkę życzę powodzenia

magda sie nadaje! powodzenia

gość, 22-10-11, 10:27 napisał(a):jak dla mnie stworzona na modelkę. Jak można powiedzieć że jest brzydka? ładne ma usta, prosty nos, ładne oczy. Do czego się tutaj przyczepić??? A i to jest tak której Anka Rubik kazała jeszcze schudnąć. Jakim cudem taka chudzina ma jeszcze schudnąć? Czy się temu wygłodniałemu przeszczepowi w głowie już do reszty poprzewracało?Zdjęcie z modelem,na którym wygląda tak szczupło jest potraktowane dużą dawką photoshopa. Jeśli oglądałaś program,zapewne zauważyłaś,że Magda nie należy do chudzinek. Ma dość masywną figurę.