Miesiąc temu gruchnęła wiadomość, że Doda rozstała się z Dariuszem Pachutem. Choć wcześniej wydawało się, że obydwoje są w sobie szaleńczo zakochani, a na Instagramie nie brakowało relacji i zdjęć z romantycznych wypadów, nagle z dnia na dzień para przestała obserwować się w social mediach, a z ich kont poznikały wspólne zdjęcia. Ostatecznie rozstanie częściowo potwierdził Dariusz Pachut podkreślając, że nigdy nie chciał zaistnieć w show-biznesie, a od kilku tygodni zmaga się z nieuzasadnionym hejtem.

Doda o depresji i byłym mężu. Zdradzał ją z ich wspólną terapeutką!

Doda nie będzie pokazywać życia prywatnego na Instagramie

Pierwsze konsekwencje rozstania Dody z Pachutem już widać, a mianowicie artystka stwierdziła podczas wywiadu z Party.pl, że nie będzie pokazywać swojego życia prywatnego na Instagramie. Trzeba przyznać, że to ogromny cios dla fanów Rabczewskiej, którzy chętnie śledzą ją w mediach społecznościowych.

Zdecydowałam się świadomie na odizolowanie całkowicie życia prywatnego z Instagrama. Nie jest to łatwe, zwłaszcza, że ja byłam przyzwyczajona do tego, żeby się dzielić tym z moimi fanami i nie widziałam w tym nic złego, po prostu miałam odruchy normalnej dziewczyny, no ale tak, jak powiedziałam w reality show w ostatnim odcinku, K**wa zapominam, że jestem tą Dodą. Ludzie sobie dopowiadają, ale przede wszystkim chyba najgorsze jest to, że wrzucisz dziesięć zdjęć z wakacji tak jak każdy inny, ale każdy inny nie daje całej Polsce mandatu i biletu do tego, że od tej chwili twoje życie już jest własnością tego, kto to zdjęcie obejrzał – tłumaczy dla Party.pl.

Doda szczerze o związku: „Po półtora roku wychodzą trupy z szafy”

Przyznaje, że ciągłe relacje na Instagramie były dla Dody bardzo męczące: „To jest bardzo męczące, bardzo destrukcyjne też dla relacji więc podjęłam takie decyzje. Mam nadzieję, że będzie to uzdrawiające dla mojej psychiki bo też chciałabym się tak od tego Instagrama i w ogóle social mediów trochę uwolnić”. 

Doda opublikowała nowe zdjęcie. Fani nie mogą uwierzyć, kto jest w tle! „Po co było tak kłamać?”

Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA