Stało się! Księżna Kate (42 l.) po raz pierwszy od miesięcy pojawiła się na nagraniu wideo podczas weekendowego wyjścia na zakupy z księciem Williamem (41 l.).

Amerykański serwis internetowy TMZ opublikował materiał wideo z sobotniej wizyty pary w sklepie Windsor Farm Shop. 40-sekundowy klip przedstawia książęcą parę ubranych w codzienne ubrania, a każde z nich niesie torbę na zakupy. Księżniczka Kate uśmiecha się i rozmawia z mężem, gdy idą przez parking. Jednak „prawdziwość” tego nagrania jest podważana.

Kochanica „przyszłego króla” markiza Rose Hanbury nową „Camillą”?

To pierwszy raz, kiedy księżna Walii została pokazana publicznie od czasu, gdy 16. stycznia Pałac Kensington ogłosił, że miała „planowaną operację brzucha”.

Czy to księżna Kate?

Brytyjski dziennik The Sun doniósł, że podczas wizyty w sklepie Windsor Farm Shop księżna Kate wyglądała na „szczęśliwą, zrelaksowaną i zdrową”.

W ostatnich tygodniach księżną Kate dwukrotnie widziano ją podróżującą samochodem: najpierw 4 marca ze swoją matką Carole Middleton, a następnie w ostatni poniedziałek z księciem Williamem.

Najbliżsi współpracownicy księżnej Kate nie widzieli jej od kilku miesięcy

Oba „pojawienia się” księżnej Kate były szeroko komentowane. W sieci pojawiło się wiele teorii na temat „prawdziwości” zdjęć w związku z wcześniejszymi wpadkami Pałacu z Photoshopem. Teraz dzieje się podobnie. Wideo analizowane jest na milion sposobów, a zbliżone kadry sugerują, że obok Williama wcale nie idzie Kate, a jej sobowtór. Co myślicie?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: