Już dzisiaj pierwszy półfinał na żywo polsatowskiego show Must be the Music. Tylko muzyka.

Zobaczymy pierwszych ośmiu wykonawców, którzy powalczą o wejście do finału. Spośród nich dwóch uczestników, głosami widzów, przejdzie do finału.

W pierwszym odcinku czeka nas duża dawka różnego rodzaju muzyki. Będzie ostro, nastrojowo, instrumentalnie i melancholijnie.

Kogo zobaczymy?

Faworytkę jurorów Katarzynę Moś z Bytomia – to właśnie o jej eliminacyjnym występie Adam Sztaba powiedział Witam finalistę Must be the music.

Zespół Empire z Gdańska i ich wokalistka o niesamowitym głosie, Marzena Drzeżdzon, którzy zadbają o ostre dźwięki i metalowy growling.

17-letni gitarzysta z Jasienicy Tomasz Madzia, który będzie bronił honoru instrumentalistów. Po jego popisach w odcinku eliminacyjnym, jurorzy na półfinały zamówili u niego Lot trzmiela Nikołaja Korsakowa. Być może właśnie to usłyszymy dzisiaj w jego wykonaniu.

Zespół Ustronsky z Ustronia, który po pierwszym występie pozostawił po sobie świetne wrażenie. Na castingach muzycy z Beskidów wykonali piosenkę Płonie stodoła Czesława Niemena. I mimo że Elżbieta Zapendowska nie lubi innego, poza oryginałem, wykonania podsumowała Nie lubię tej piosenki poza oryginałem, bo nikt nie daje rady, ty dałeś. W półfinałach Ustronsky wykona własną piosenkę.

9-letnia Oliwia Wieczorek z Jarocina, która w odcinku castingowym zaśpiewała Szklaną pogodę. Jesteście ciekawi czym zaskoczy nas dzisiaj?

Warszawski zespół Czessband, grający klimatyczną muzykę folkową z bałkańskim akcentem.

Gethomil Lamarre z Haiti, autor hitu Kuram Cię. Jak się Pani nazywa?. Ciekawe co zaprezentuje nam tym razem.

Zespół Tax Free ze Zgorzelca – ich piosenka z eliminacji Rozmowa bez nikogo ma wielkie szanse stać się radiowym przebojem lata.

Z półfinału do odcinka finałowego awansuje dwóch wykonawców, którzy zbiorą największą liczbę głosów widzów.

Na czyj występ czekacie z niecierpliwością? Jak myślicie – która dwójka przejdzie do finału?

AKTUALIZACJA!
Do finału przeszli Tax Free i Kasia Moś. Co Wy na to?

\"Pierwszy
Czessband

\"Pierwszy
Empire

\"Pierwszy
Gethomil Lamarre

\"Pierwszy
Katarzyna Moś

\"Pierwszy
Oliwia Wiecczorek

\"Pierwszy
Tax Free

\"Pierwszy
Tomasz Madzia

\"Pierwszy
Ustronsky