Ta historia dwójki zakochanych obiegła już niemal cały internet. Pilot LOT-u postanowił oświadczyć się swojej ukochanej, która na co dzień jest stewardessą. Para miała zaplanowany tego dnia wspólny rejs na trasie Warszawa-Kraków.

Musieli przyspieszyć ślub, teraz są w żałobie – ostatni występ Kevina Mgleja i Roksany Węgiel w cieniu tragedii

Pilot LOT-u oświadczył się swojej ukochanej na pokładzie samolotu!

Jak się okazje, nie przypadkowo mężczyzna postanowił oświadczyć się tego dnia swojej ukochanej. Zakochani poznali się właśnie podczas pierwszego wspólnego lotu z Warszawy do Krakowa. Było to więc skrupulatnie zaplanowane przedsięwzięcie przez pilota. Co więcej, na pokładzie znaleźli się także przyjaciele oraz rodzina stewardessy, których zaprosił mężczyzna.

Partnerka Marcina Hakiela ujawnia początki ich związku i zdradza, czy jest zazdrosna o Cichopek

Linie lotnicze udostępniły w poniedziałek urocze nagranie. W filmie została pokazana historia zakochanych, a także całe oświadczyny pilota.

Wznieśmy toast za kapitana Konrada i Stewardessę Paulę, którzy wyruszają we wspólną podróż. 💍 Oto film z ich zaręczyn z naszego lotu do Krakowa, miasta, w którym zaczęła się ich historia ✨ – możemy przeczytać mediach społecznościowych Polskich Linii Lotniczych LOT.

A jednak! Kate Middleton i książę William pokazali nowe, urodzinowe zdjęcie synka Louisa!

Internauci niemal natychmiast wpadli w zachwyt. Pod postem pojawiło się wiele uroczych wpisów, a co więcej, teraz nagranie stało się hitem internetu!

  • Piękne oświadczyny i gratulacje za odwagę dla Pilota 😉 spełnienia marzeń dla Państwa
  • Piękna sprawa 🥹 Gratulacje! Ależ mamy fantastyczne załogi 💙
  • Ale czad ❤️ Jak ona biegła do niego 😍 mega piękne i prawdziwe ❤️❤️
  • Wow gratulacje widać szczerość i autentyczność uczuć czego tak brakuje w dzisiejszym świecie. Gratulacje Panie Kapitanie
  • Płaczę ze wzruszenia! 😭
  • Widać było emocje 🔥❤️
  • Oryginalne oświadczyny. Ciężko się nie wzruszyć – komentowali zachwyceni internauci.