Piotr Kaszubski zasłynął jako „najmłodszy polski milioner”, który chętnie otaczał się wśród celebrytów i pojawiał w telewizji. Sprzedawał między innymi suplementy diety i miał swoją klinikę medycyny estetycznej. Niestety nagle zaczęły wychodzić na jaw różne jego oszustwa i tak w 2015 roku został oskarżony o handel niezarejestrowanymi lekami i oszukanie klientów na łączną kwotę ok. 28 mln zł.

„Najmłodszy polski milioner” UNIEWINNIONY!

Piotr Kaszubski w szpitalu

Piotr Kaszubski przez długi czas ukrywał się przed policją, aż dał się złapać w Wiedniu w 2016 r. Z aresztu wyszedł dopiero w 2019 roku.

„Najmłodszy polski milioner” usłyszał kolejne zarzuty. Miał tym razem oszukać państwo

Teraz „najmłodszy polski milioner” poinformował, że ma poważne problemy ze zdrowiem i przebywa w szpitalu Bielańskim. Pojawiły się u niego powikłania po przebytej infekcji wirusowej:

Trzy miesiące temu u mamy odkryto nowotwór opon mózgowych, a dzisiaj ja dostałem diagnozę „nagła głuchota idiopatyczna”. Prawdopodobnie to wynik przebytej infekcji wirusowej. Trafiłem do szpitala Bielańskiego, gdzie dostałem zastrzyki ze sterydów i skierowano mnie do komory hiperbarycznej – pisze Kaszubski.
Przyznaje, że jest mu bardzo smutno i nie ukrywa, że łzy same napływają mu do oczu:
Czuję strach i .. wstyd? Lekarze spróbują uratować mój słuch. Co teraz? Codzienne sterydy, komora i słuchanie muzyki. Bo jeżeli mam stracić słuch, to ostatnie co chcę słyszeć to 1 koncert wiolonczelowy Elgara. Trzymacie kciuki ? Dziękuję wszystkim, którzy przejęli się moim zdrowiem i mi pomogli dzisiaj – czytamy na Instagramie Piotra.
Piotr Kaszubski w szpitalu. Może stracić słuch

Piotr Kaszubski w szpitalu. Fot. Instagram

Piotr Kaszubski w szpitalu

Piotr Kaszubski w szpitalu. Fot. Instagram

Piotr Kaszubski, Jessica Mercedes Fot. Baranowski Michał/AKPA