Pod koniec 2018 roku gruchnęła wiadomość, że Piotr Polk wziął ślub. Okazało się, że już trzy lata temu poślubił swoją managerkę, Joannę Gajewską, a był z nią już od ośmiu lat, więc związek małżeński zawarli tylko dla umocnienia miłości.

Piotr Polk przeszedł przeszczep nerki!

Piotr Polk w związku z Joanną Gajewską

Teraz po niedzielnych wyborach okazało się, że córka Joanny Gajewskiej, Aleksandra zebrała rekordową liczbę głosów, bo prawie 50 tysięcy, co dało jej drugie miejsce na warszawskiej liście KO zaraz po Donaldzie Tusku. Tym samym została po raz kolejny posłanką na Sejm X kadencji.

W jednym z wywiadów Piotr Polk zdradził, że ma bardzo dobre relacje z dziećmi swojej partnerki:

Nie mamy żadnych barier. Traktujemy się poważnie. Możemy rozmawiać o wszystkim, nawet o tym, o czym nie rozmawiają z mamą. Może jestem bezpieczny, obiektywny i jestem w stanie wszystkiego wysłuchać? – mówił aktor.

Zdrady gwiazd! Lista jest bardzo długa: Bogusław Linda, Piotr Polk, Dominika Figurska…

Aleksandra Gajewska w 2019 roku została mamą syna Olka, co oznacza, że Piotr Polk został dziadkiem dziecka swojej pasierbicy. Aktor do tej pory nie doczekał się swoich dzieci i w gazecie „Świat i Ludzie” bardzo nad tym ubolewał:

Brak mi dzieci z mojej krwi, które by mi towarzyszyły do końca życia. To uczucie nachodzi mnie czasem na ulicy, kiedy widzę ojca, który gra z synem w piłkę. Albo kupuje mu lody. I wkurza mnie zachowanie facetów, którzy nie mają cierpliwości do swoich dzieci. Myślę: „Chłopie, nie wiesz, jaki masz skarb. Za taki skarb warto oddać wszystkie pieniądze – przyznał Piotr Polk.

Piotr Polk z żoną na imprezie. Wyglądali jak hollywoodzkie gwiazdy

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aleksandra Gajewska (@jasnezegajewska)

Partnerka aktora, Joanna Gajewska jest także mamą 22-letniej Julii. Do ich rodziny należy również Andrzej Piaseczny i Łukasz Zagrobelny.

Piotr Polk, Joanna Gajewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Piotr Polk, Joanna Gajewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Piotr Polk, Joanna Gajewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA