Katarzyna Cichopek bardzo dba o swój wygląd i urodę. Gwiazda ostatnio skończyła 40 lat, a wygląda na 30. Jak ona to robi? Do tego ubiera się bardzo stylowo i ze smakiem, a swoje stylizacje pokazuje chętnie na swoim Instagramie.

Katarzyna Cichopek potwierdza związek z Kurzajewskim!

Katarzyna Cichopek ratuje swoje włosy

Ostatnio postanowiła zrobić porządek ze swoją fryzurą, ponieważ od jakiegoś czasu fani pisali jej w komentarzach, że ma włosy w złej kondycji i mocno przesuszone.

Teraz na jej profilu instagramowym można było śledzić jej wizytę w salonie fryzjerskim:

Dzień dobry kochani, otwieram dzisiaj internety i co czytam? Że włosy spalone, połamane, zniszczone, suche. No trochę suche, trochę zniszczone, bo codziennie je układam na prostownicę. Dlatego bardzo wam dziękuję za te wszystkie opinie. Zmobilizowaliście mnie do tego, żebym odwiedziła swoje ulubione miejsce – mówiła Cichopek.

Maciej Kurzajewski skomplementował obcą kobietę w obecności Kasi Cichopek. Jej MINA BEZCENNA!

Gwiazda wybrała się do fryzjera oczywiście w ramach umowy barterowej z „ulubionym salonem”:

Idę właśnie do fryzjera, a robię to wszystko po to, żeby wam, kiedy oglądacie moje zdjęcia, nie jeżył się włos na głowie – zaśmiała się Kasia.

Kasia Cichopek z pierścionkiem zaręczynowym, w czerwonym swetrze na pokazie filmu (ZDJĘCIA)

Widzimy, że aktorka tylko lekko podcięła włosy do ramion i zaczęła je czesać na bok. W salonie prawdopodobnie przeszła jeszcze szybką kurację włosową.