10 gwiazd które zaczynały w teledyskach (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Angelina Jolie u Rolling Stonesów, a Eva Mendes...

angelina jolie angelina jolie/© PR Photos
Każda gwiazda jakoś zaczynała. Johnny Depp reklamował płatki śniadaniowe, a Angelina Jolie... u Rolling Stonesów, w teledysku do hitowego utworu Anybody Seen My Baby.

Wiele celebrytów, zanim posmakowało prawdziwej sławy, wystąpiło za niewielkie pieniądze w teledyskach.

Dzisiaj nie wiadomo, kto cieszy się bardziej z owego epizodu - oni sami, czy muzycy, którzy ich gościli.

Zobaczcie:

1. Angelina Jolie w teledysku The Rolling Stones, Anybody Seen My Baby (1997)

Zanim Angelina została megagwiazdą, pojawiła się tak naprawdę w dwóch klipach - Meat Loeaf Rock'n'Roll Dreams Come Through (1993) i Anybody Seen My Baby (1997) Rolling Stonesów.2. Nicole Kidman - Pat Wilson, Bop Girl (1983)

Nicole miała wówczas zaledwie... 15 lat! Wystąpiła w teledysku australijskiej piosenkarki, Pat Wilson. Piosenka była swego czasu międzynarodowym hitem.3. Eva Mendes - Will Smith, Miami (1998)

W jakiej "roli" mogła pojawić się seksowna Eva? Oczywiście jako gorąca Latynoska.

To ta dziewczyna, która porusza ustami do tekstu "Bienvenido a Miami" prowadząc cabrioleta.4. Elisha Cuthbert - Weezer, Perfect Situation (2005)

Zanim jej kariera naprawdę "ruszyła z kopyta" Elisha pojawiła się w tym oto teledysku:5. Adrian Grenier - Britney Spears, (You Drive Me) Crazy (1999)

Aktor początkowo nie chciał wciąć udziału w klipie Britney. Ktoś jednak przekonał go, że to po prostu może mu się opłacić.6. Courteney Cox - Bruce Springsteen, Dancing In The Dark (1984)

Na długo zanim sławę przyniosła jej rola w serialu Przyjaciele, Cox pojawiła się w wielkim hicie Springsteena.

Na pewno nie żałuje.
7. Mila Kunis - Aerosmith, Jaded (2000)

Dziś jest wielką gwiazdą, a 11 lat temu jako nikomu nieznana dziewczyna z radością skorzystała z możliwości "zagrania" w teledysku tak znanego zespołu:

8. Alicia Silverstone - Aerosmith, Cryin' (1993)

Aerosmith miało szczęście do przyszłych gwiazd. To, że w jednym z teledysków wystąpiła Liv Tyler, jest powszechnie znane. Drugą celebrytką była w 1993 roku Alicja Silverstone, która pojawiała się w aż trzech klipach zespołu: Cryin', Amazing and Crazy.9. Liv Tyler - Aerosmith, Crazy (1994)

Gdy w 1994 roku śliczna dziewczyna zagrała w tym klipie, niewiele osób jeszcze wiedziało, że to córka lidera zespołu, którą na dodatek czeka błyskotliwa kariera filmowa:10. Matt LeBlanc i Johnny Depp - Tom Petty and the Heartbreaker's, Into the Great Wide Open (1991)

Courtney Cox nie była jedyną gwiazdą Przyjaciół, która wystąpiła w teledysku przed sławą, jaką przyniósł serial.

Matt LeBlanc, czyli serialowy Joey, wystąpił w klipie, a tatuuje go tam sam... Johnny Depp, choć w przypadku tego drugiego trudno mówić o "początkach", bo był już w tym czasie bardziej rozpoznawalnym aktorem, po sukcesie filmu Edward Nożycoręki.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!