17 letni chłopak zjadł kapsułki do PRANIA. Skutki były katastrofalne

przejdź do komentarzy

Po co to zrobił?

youtube youtube/
Czego się nie robi dla sławy? Dla wyświetleń i polubień. Na YouTube popularne są tzw. „challenge”. Mają one bardzo dużą ilość wyświetleń i dają rozrywkę widzom. Bardzo znanym challengem na YouTube jest między innymi zadanie polegające na jedzeniu bananów, które później popijane są popularnym napojem gazowanym. Wszystko to doprowadza w konsekwencji do wymiotów, które są nagrywane a później publikowane w sieci.

Youtuber Logan Paul sfilmował zwłoki samobójcy - rozpętała się afera

Tym razem poprzeczka została postawiona trochę dalej, ponieważ pewien 17 letni chłopak zjadł aż 3 kapsułki do prania, co doprowadziło do niewydolności jego płuc! Początkowo zaczął się krztusić i głośno kaszleć nie mogąc nabrać powietrza. Usłyszała to jego mama, która pobiegła w jego stronę, bo zorientowała się, że coś jest nie tak. Detergent spowodował podrażnienie przełyku i bardzo silny ból.

Ile zarabiają YouTuberzy? Ponad 80 procent twierdzi, że miesięcznie...

Trucizna działała bardzo szybko, usta chłopaka zaczęły sinieć, dlatego nie czekając dłużej - jego mama zadzwoniła po pogotowie. Chłopiec został przewieziony do szpitala. Jego przełyk został poparzony, a ilość toksycznych i żrących substancji nieodwracalnie uszkodziło jego narządy.
Aktualnie jest stabilny i pod kontrolą lekarzy.

Sytuacja miała miejsce kilka dnia temu, dlatego jeszcze nie wiadomo w jakim stanie będzie chłopak.

Na proszkach do prania jest wyraźnie napisane, aby pod żadnym pozorem nie spożywać substancji, ponieważ może zagrażać to życiu i doprowadzić do śmierci. Nie wolno ich spożywać, brać do ust, próbować i sprawdzać jak smakują. Należy bardzo uważać, aby były odpowiednio przechowywane w domu i nie dostały się do rąk dzieci.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (24): sortuj