2. odcinek Must be the Music2 - relacja na żywo (FOTO)

przejdź do komentarzy

Kolejna dawka emocji - zachwyt, rozpacz, radość i wzruszenie.

must be the music must be the music/Facebook/tylkomuzyka
Dzisiaj drugi odcinek show Must be the Music. Przed nami dwie godziny emocji i wrażeń. Nasze jury, czyli Elżbieta Zapendowska, Kora, Łozo i Adam Sztaba są już gotowi.

Bądźcie z nami i komentujcie decyzje jurorów!


Pierwszą uczestniczką drugiego odcinka był wulkan energii - Krysia Goździcka, którą wspierał kochający mąż. Początek był świetny, jednak całość przekonała tylko Adama Sztabę.

Grupa facetów The Bardons i ich utwór Cipiciąga – Coś nam mówi, że będzie z tego jeden z programowych hitów. Bardzo energetyczna i wpadająca w ucho piosenka z udziałem skrzypiec, akordeonu i innych instrumentów – jurorzy zachwyceni – 4xTAK!

62-letni Roman Wojciechowski z Czekanki zaskoczył nas swoim głosem i obyciem scenicznym, nawet Elżbieta Zapendowska kiwała głową z uznaniem. Publiczność wyła z zachwytu.

- Ale czad – podsumował Łozo.
- Pierwszy raz klaskałam w programie – dodała Elżbieta. Nie mogło być inaczej – 4xTAK.

Góralska kapela Inoros to kolejni uczestnicy programu - po ich występie publiczność oszalała i ponownie bez zaskoczenia jurorzy jednogłośnie TAK.

On i ona czyli Microlover - sympatyczna para wybrała piosenkę zespołu Ich Troje. Nie dali rady. Ocena jurorów - 4xNIE.

Długowłosa blondynka Ula Drożdż z Jasła (z tej miejscowości pochodzi Michał Szpak - przyp. red.) - Łozo zachwycony... urodą czy wykonaniem? Nieważne, ważne że 4XTAK! - Śpiewasz bardzo fajnie - podsumowała Zapendowska.

Krzysztof Przybyszewski z Gdańska, właściciel 14 harmonijek ustnych dał świetny popis swoich umiejętności. Zachwycił nas, publiczność i jurorów - bez gadania 4 razy TAK!

Kto by pomyślał! Niepozorna 68-letnia pani Renata Sachadyn i jej lekka gra na gitarze i śpiew - sama przyjemność! Czyżby najlepszy występ wieczoru?

Kamień Kamień Kamień to grupa 4 magnetycznych facetów. Ich występ w coverze Let's Dance nie zachwycił tylko Kory.

The Bills - trzech gości ze Szczyrku wystylizowanych na czarnoskórych mieszkańców Afryki - wielbiciele disco polo zaśpiewali piosenkę Jesteś szalona. Zrobili show i nie przekonali tylko Zapendowskiej.

Młodziutka i skromna Natalia Zozula zdecydowała się na arię. Niewiarygodne, że w tym drobnym ciałku taki głos drzemie! Bardzo dojrzały występ. Dostała owacje na stojąco, jurorzy wzruszeni jednogłośnie TAK!

W programie nie mogło zabraknąć prawdziwej gwiazdy. Iryna Vakhula chce się "wypróbować w nowych celach" i żeby wygrać. W błyszczącej niebieskiej kreacji kręciła zachęcająco pupą - przekonała tym Adama Sztabę, który się fantastycznie bawił. Po nim zdanie zmienili Łozo i Kora. I tym sposobem gwiazdka przechodzi dalej.

Jako ostatni wystąpił zespół Shamrock. Muzyka i taniec irlandzki nie przekonały tylko Kory.

- Fajny klimat i fajni jesteście - uzasadniła Ela.
- Było bez irlandzkiego jaja - powiedziała Kora.

Nam się podobało, a Wam?

Dwie godzinki z Must be the Music minęły. Kto Wam się najbardziej podobał? Macie już swoich faworytów? Czekamy na Wasze komentarze!

Kora


Elżbieta Zapendowska


Microlover


Ula Drożdż


The Bills


Iryna Vakhula


Kapela INOROS


Kamień Kamień Kamień


Natalia Zozula


Roman Wojciechowski


The Bardons


Shamrock


Krzysztof Przybyszewski


Renata Sachadyn


Krysia Goździcka

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!