3 dni detoksu i TAKA figura! (FOTO)

przejdź do komentarzy

WOW!

diety gwiazd diety gwiazd/© KAPiF, instagram
Jeśli mowa o metamorfozach w polskich show biznesie, trzeba wymienić Joannę Horodyńską. 39-latka obecnie jest stylistką gwiazd i krytykiem ich stylizacji. Jednak zanim Asia stała się "obgadywaczem" mody sama była modelką.

W minionych miesiącach Horodyńskiej ubyło sporo kilogramów. Sama tłumaczyła się chorobą.

Trochę chorowałam, przeszłam operację, nie czułam, że moje ciało jest w porządku ani że moja twarz jest w porządku. Nie czułam się ładna. Pewnie teraz będą komentarze: "Przecież ona w ogóle nigdy nie była ładna". Ale to nie o to chodzi. Chciałam dzięki tym zdjęciom pokazać, że po takich różnych przeżyciach można czuć się piękną kobietą. Że można dzięki zdjęciom właśnie wyciągnąć z siebie to, co gdzieś zostało ukryte przez chorobę i przez ten zły czas.


Ludzie patrzą na to bardzo powierzchownie, że jest to kawałek gołego tyłka. A tu chodzi o coś więcej, nie dostrzegają tego, że to jest coś więcej, że to jest zdjęcie artystyczne, że jest właśnie w klimacie lat 90., czyli tych top modelek, które wiodły prym w tamtych czasach. Że jest jakaś misja, że jest jakaś myśl, którą zresztą wpisywałam też w różnych komentarzach - kiedyś wyjaśniła Joanna Horodyńska.


W każdym razie, na instagramie gwiazdy pojawiło się jej nowe zdjęcie. Widzimy na nim bardzo, bardzo szczupłą Asię w seksownej bieliźnie. Z podpisu wynika, że stylistka zrobiła sobie trzydniowy detoks i wystające kosteczki są jego efektem.

Figura idealna czy może Asia już jest za chuda?

 


Bikini body detox #impossible #only3days #bikini #fitin #holiday #celebrate

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika RODA (@joannahelenahorodynska)
3 dni detoksu i TAKA figura! (FOTO)

3 dni detoksu i TAKA figura! (FOTO)

3 dni detoksu i TAKA figura! (FOTO)

3 dni detoksu i TAKA figura! (FOTO)

3 dni detoksu i TAKA figura! (FOTO)

3 dni detoksu i TAKA figura! (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!