3. odcinek Mam talent - odkryliśmy polskiego Biebera?

przejdź do komentarzy

Tym razem sporo muzyki, taniec i akrobacje.

mam talent mam talent/mamtalent.plejada
3. odcinek III edycji Mam talent pokazał, że walka o zwycięstwo może być w tej serii niezwykle zażarta.

Pojawiło się dużo młodych ludzi, ujmujących, szczerych i skromnych. Aplauz widowni wzbudził 18-letni Jacek, czyli Szwarcuś. Chłopak, który tańczy od półtora roku rozruszał wszystkich, choć przyznał, że zjadała go trema.

Mamy też kandydata do tytułu polskiego Justina Biebera. To uroczy 14-latek, Damian Skoczyk, który w znakomitym stylu zaśpiewał (i zagrał) piosenkę Eltona Johna. Na Facebooku pojawiły się już pierwsze komentarze dziewczyn - ależ będzie przystojny, gdy dorośnie.

Kolejnym talentem wokalnym okazała się Katarzyna Sochacka. 20-latka zaśpiewała piosenkę z repertuaru Jewel. Dla mnie jesteś produktem skończonym. Jesteś rewelacyjna - podsumowała Foremniak.

Mamy murowanego finalistę - oświadczył po występie Piotra Lisieckiego Marcin Prokop. Śpiewający i grający na gitarze Piotr przeszedł dalej sam, bez partnerki, z którą się zaprezentował. Wojewódzki nie mógł wyjść z podziwu Ale talent odkryliśmy! -
szeptał.

W 3. odcinku pojawili się również akrobaci. Po występie Karolev Family całe jury wyznało, że ma... mokro w gaciach. Foremniak powiedziała, że potrzebuje bardziej.

Z ciekawostek warto też wspomnieć o panu Czesławie, czyli Kabarecie Tenor. Występ mężczyzny i kobiety w jednym na tyle spodobał się jurorom, że zaprosili śpiewaka do dalszej części show.Katarzyna Sochacka
Damian Skoczyk
"Szwarcuś"
Kabaret Tenor

FOTO: mamtalent.plejada


Filmy z występami uczestników, którzy przeszli do kolejnej części show obejrzycie po kliknięciu w obrazek


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!